Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi a különbség a "prémium...

Mi a különbség a "prémium turista" és a "turista" osztály között?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó


[link]


Budapest-Los Angeles retúr jegy a BA-nál 121000ft?


2014. szept. 20. 21:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Oké! Nincs harag.
2014. szept. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

> nagy lenyúlás, kis lenyúlás


Barátom! Kapitalizmus van újabban, nem tudom feltűnt-e? Ezt nem lenyúlásnak hívják hanem a kereslet-kínálat törvényének.


> Gondolom több helyed van aludni, de eddig is ki lehetett bírni a sima túrista osztályt,


Neked. Én 190 centi vagyok, 100 kiló, valamivel 18" feletti vállmérettel, a turistaosztályon a székek 17.5" szélesek max, a lábtérről ne is beszéljünk. Két órára még valahogy bepasszírozom magamat, de transzkontinentális útra? Volt idő amikor másra nem volt pénzem, de az elég szörnyű volt.


> szóval ha nincs kidobandó pénzed, kibirod azt a pár órát úgy mint ahogy eddig nagyon sokan.


Az a pár óra az 12 London-Los Angeles között, repültem már konkrétan ezt a távot, nem egy vidám dolog 12 óra egy gépben. Bár magyar szemmel valószínűleg tűrhetetlenül sokat keresek, kidobandó pénzem nincs. Meg kell fontolni: ha már muszáj ennyit repülni, akkor ha Európába menet a redeye gépen tudok aludni akkor utána 7-10 napig nem leszek totál zombi. Az "idő pénz" meglehetősen kézzelfoghatóan van jelen az életemben amikor 120-150 dollárt számlázok óránként. Pont az jön ki, legalábbis nekem, hogy a 4-5000 dolláros business retúr nem éri meg de a prémium turista osztály, Európa irányban upgrade-elve, körülbelül a feléért igen. Én nem érzek itt semmi lenyúlást, nekem pont megéri.

2014. szept. 21. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na, mi lett végül?
2014. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!