Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kuba, Bali vagy Fülöp szigetek?

Kuba, Bali vagy Fülöp szigetek?

Figyelt kérdés
Árban melyik éri meg a legjobban? Hol van a legtöbb látnivaló? hová érdemes a leginkább utazni ezek közül?
2014. okt. 3. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyetlen kérdésben nehéz választ adni.

Ugyan mi válaszadók tudjuk mi mit szeretünk, tengert, vagy havat, olcsót vagy drágát, de te semmit nem mondtál a prefenciáidról.

Szerinted így milyen választ fogsz kapni?

Menj balira. Sok sznob járt már arra. nekik tetszett.


Szóval mit is szeretnél????

2014. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyetértésben az elsővel.

Kérdező,

Azért azt talán tudod hogy az első és utolsó egy ország míg Bali a világ legérdekesebb országának csupán egy pici szigete.

Nekem a Fülöp szigetekre lenne érdemes utazni de biztosan nem azért amiért neked. Szóval neked kell eldönteni mi érdekel és aszerint választani. Ha mindössze csak a strandolás akkor szerintem az Adriára.

2014. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fülöp szigetek - lehet csajozni olcsón.
2014. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
lány vagyok és a barátommal utaznánk valamelyik szigetre. arra lennék kíváncsi, hogy hol vannak szebb látnivalók, hol szebb a táj és a tenger. àr érték arányban melyik nyújtja a legjöbbet és miért? Melyik a nagyobb élmény? Ha van ezeken kívül más javaslatotok azt is szívesen fogadom. :)
2014. okt. 3. 20:24
 5/13 anonim ***** válasza:

De legalább azt írd meg hogy mit akartok csinálni. Csak strand vagy körutazás.

A három közül csak Balin voltam. Nekem nem jött be de talán azért mert előtte az igazi Indonéziát jártam. Balin millió turista van. De van látnivaló is, de mint írtam Bali egy pici sziget kb egy hét alatt motorral bejárható és ennyi.

A másik kettő ország vagyis sokkal nagyobb. A Fülöpökhöz mennék, Kuba nem érdekel.

Ár: Bali és Fülöpök kb hasonlóan olcsó, Kuba drágább.

Az igazi szépség Indonéziában van, de megint kérdés mit akartok látni pl vulkánokat, őserdőt, állatokat, tenger élővilágát, Földön túli tájakat, templomokat, romokat,törzseket stb?

Ja és persze mennyire vagytok tapasztalt utazók vagy turisták vagytok?

2014. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
strandolni szeretnénk és megnézni a föbb látnivalókat. 2 hét mondjuk 5-6 egy napos programmal. Egzotikus helyen még nemvoltunk, de nyugateurópát egyéni szerevezésben bejártuk.
2014. okt. 3. 20:58
 7/13 A kérdező kommentje:
ja és az állatok, illetve a tengeri élövilág, az öserdö és a tájak valamint a kultúrális szokások érdekelnek minket.
2014. okt. 3. 21:01
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyugat Európa egy dolog a világ többi része egy másik dolog.

Én Balit ajánlanám az időt megosztva Gili szigetekkel. Mivel még nincs utazási tapasztalatotok így Indonézia többi része és a Fülöpök nem biztos hogy jó kezdésnek. Szerintem Baliban és strandolás szempontjából a Gili szigeteken nem fogtok csalódni.

2014. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
esetleg meg tudnátok írni, hogy balira egyéni szervezésben kb mennyi a reális ár. repjegy, illetékek, legalább 3 csillagos hotel, utasbiztosítással.
2014. okt. 3. 21:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Én úgy mennék hogy BUD Bangkok ez már megvan 150E/fő return. Bangkok megér 1-2 napot. Bangkokból AirAsia Balira kb 30E/fő

one way.

A második lehetőség: BUD Kuala Lumpur kb 160-170E/fő return majd onnan AirAsia Balira 20-30E/fő one way.

2014. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!