Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Etidah vagy Emirates? Légiutas...

Etidah vagy Emirates? Légiutaskísérőknek melyik tásaság nyújt többet (fizetés, bónuszok stb. )

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
ETIHAD a társaság neve. Egyébként egyikhez se menj, főleg ha nő vagy, mert kutyába se néznek, mint dolgozót. csak az utasoknak van 5 csillagos ellátás, dolgozónak kuss a neve. nem véletlenül keresnek 3-4 havonta több száz új stewardesst.
2014. okt. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Etihad tényleg, csak mindig elfelejtem.

Konkrétan mire gondolsz? Hogyan bánnak a dolgozókkal?

Nem elég a fizetés, szállás és az, hogy körbeutazhatod kb. a fél világot?

2014. okt. 10. 14:07
 3/10 anonim ***** válasza:
A fizetés jó, de nem emberként bánnak veled. Nem lehet gyereked, ezt szerződésben alá is kell írnod, sok dolgot túlzásba visznek. Én nem az arabok felé gondolkoznék. nekem több olyan kollégám van, akik onnan jöttek át hozzánk.
2014. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Én voltam az Emiratesnél, te inkább ne menj, ha jót akarsz!
2014. okt. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért, mik a tapasztalataid? Tényleg olyan rossz? :S
2014. okt. 12. 10:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmibe vesznek az Etihadnal. Te ott egy rabszolga vagy az arab felfogás szerint. Mindent kritizálnak, úgy ugrálsz ahogyan ők fütyülnek. Én a helyedben másfelé gondolkodnék. A Qatarról egészen sok pozitívat hallottam.
2014. okt. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt kell figyelembe venned, hogy egy légitársaságnál általában a bázisrepülőterük közelében kell élned. Hiszen Emirates Dubaiból és ETIHAD Abu Dhabiból indít rengeteg járatot szerete a világba.

Csak akkor vesznek fel, ha szép vagy, angolul tökéletesen beszélsz, kifogástalan a megjelenésed. Ne feledd ezeket arabok (muszlimok) vezetik. Így az iszlám országok szokásaihoz kell alkalmazkodnod.

2016. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És nekem is van csoporttársam aki Emiratesnél dolgozik és szerződésbe leírták, hogy gyereket nem vállalhatnak, mert akkor utcára kerülnek.
2016. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Itt vagyok már 6 hónapja. :)

Köszönöm a válaszaitokat!

2016. febr. 8. 09:58
 10/10 anonim válasza:
Ott vagy már több hónapja? Gratula:)) és mi a vèleményed? Megérte?
2016. nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!