Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Sokan miért utálják a repterek...

Sokan miért utálják a reptereket, a reptéri várakozást?

Figyelt kérdés
Én már sokat repültem, mégis érdekesnek tartom a reptereket, szeretek korábban kimenni a reptérre és sétálgatni, felfedezni, gépeket nézni stb. viszont rengeteg embertől hallottam, hogy nagyon unalmas, alig bírják ki azt a pár órát. Megértem, hogy nem mindenki szeret repülni, vagy nem érdekli a repülés és csak azért van ott, mert ez a legpraktikusabb és leggyorsabb módja, hogy eljusson A-ból B-be, de eddig bármilyen reptéren jártam, még kisebb, szegényebb országbelin is (pl. a Marosvásárhelyi reptér) elég jó színvonalú környezetet tapasztaltam, nem tudom miért kell úgy tekinteni rá, mintha Kőbánya-Alsón kéne órákat dekkolni.

2014. okt. 14. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Átszállásnál simán eltöltök akár 6-8 órát is, és mindig gyorsan elmegy.
2014. okt. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Én azért nem szeretem a reptéri várakozást mert: 1, utálok várni, 2, már nagyon szeretnék megérkezi :)

A reptereket amúgy szeretem, olyan különleges fílingjük van.

2014. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én mindig repülőket fényképezgetek közben meg nézelődöm, szóval én is szeretek várni ! :)
2014. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem minden reptéren van mit nézni. Csomó olyanon voltam már, ahol volt összesen három bolt, és kb. 50 szék, aztán ennyi. Mindenki ülhetett a földön vagy a csomagjain, tömegnyomor volt, és semmi, de semmi látnivaló.


Egy nagy, boltokkal teli reptéren nyilván más a helyzet.

2014. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nő létemre nem szeretek vásárolgatni, így a sok bolt sem érdekel.

Nem hisztizek ha várni kell, örülök hogy olyan korban élek amikor nem lovaskocsin kell napokat végigzötykölődni, de akkor sem élvezem a nyilvános vécéket, meg a kényelmetlen székeken üldögélni.

2014. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem egyformák az emberek, ennyi.Én is nagyon szeretem a reptereket, annál jobban már csak magát repülést :)) valahogy olyan különleges és sokszínû hangulata, hisz gondoljunk bele, van aki felszáll és talán soha többet nem tér vissza, míg más a régen várt családi nyaralást ünnepli.Szóval nagyon szeretem az ottani légkört, figyelni a gépeket és az embereket, felfedezni a terminált :) vásárolni viszont nem szoktam, mert méregdrága.
2014. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet vinni könyvet, ha valaki unatkozik...
2014. okt. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sokszor utaztunk ket kicsivel babakoruktol fogva, hogy 6-8 oras transzferidot kellett kivarni Isztambulban. Na, az nem volt egy leanyalom, szorakoztatni kellett oket, hogy ne unjak szet magukat es fel-ala setalni veluk, hogy vegre elaludjanak. Az elso 2 oraban az osszes boltot megneztuk 3x, utana mar csak az orat neztuk, hogy teljen az ido. Hulla faradtan ertunk a szulokhoz a celallomasra. Azota mar konnyebb, mert a gyerekek nagyobbak, feltalaltak a tableteket :D es most mar van egyenes jarat is, nem 12 ora alatt vagyunk ott, hanem 5.
2014. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Attól is függ, milyen célból utazik az ember. Ha a cél maga az utazás, pihenés, én is szívesen nézelődök. Legtöbbször viszont munkaügyben utazom egyedül, és semmi kedvem nincs, ráadásul általában nagyon hosszú utakat teszek meg. Budapestről Ausztráliába, Új-Zélandra vagy épp Tahitire. Tudom mi áll előttem, és élni sincs kedvem. Lehetnék akár Kőbánya-alsón is, akkor se szenvednék jobban. Társaságban már más a helyzet, egyedül nyűg. Pár hét múlva Miamiba utazom és már előre kivagyok a repüléstől és átszállástól... Ha nyaralni, szórakozni megyek valahova, én is sokkal jobb kedvűen töltöm el az időmet a reptereken.
2014. okt. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
#9 csak nem hajózol?
2014. okt. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!