Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40+ kismamák, hogy bírjátok a...

40+ kismamák, hogy bírjátok a várakozást?

Figyelt kérdés
40+3 hetes vagyok, már kikészít, hogy nem történik semmi, annyira türelmetlen vagyok, nem megy az idő, úgy érzem sose lesz meg a kicsi:( tegnap azt mondta az orvos, hogy 1111-es a méhszáj és 1 ujjnyira vagyok nyitva és hogy még van egy hetem kb... hihetetlen, beleőrülök:(
2014. aug. 7. 17:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én 39+3 napos vagyok remélem nem baj ha írok... nekem megállt az idő komolyan kivagyok ettől a várakozástól.. unatkozom is már nagyon pár dolgozik egyedűl vagyok egész héten és csak imátkozom hogy talán ma történi valami..... Nem vagyok egy türelmes ember főleg ha nagyob túlakarok lenni már valamin...:) annyira messzinem tünik a szülés időpontja... kitartás neked
2014. aug. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
*párom....
2014. aug. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

40 hetes vagyok és már állandóan azt képzelem, hogy na most beindult. Tegnap éjszaka nem aludtam mert minden fájásnál úgy gondoltam, hogy megvárom a következőt, mert ez már tuti az...

Hétfőn indítanak, de ma úgy döntöttem, hogy a házasélettel rásegítek a szülés beindítására. A védőnő azt mondta, hogy ez tuti kihozza majd. Kicsit félek, mert nyitva vagyok, de a védőnő szerint azonnal meg fog indulni a szülés, esélyem nincs felszálló fertőzésre.

2014. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Hát én is hetek óta azt hiszem minden nap, hogy majd most.. de semmi :(

Mi már próbáltuk házasélettel kicsalogatni a kicsit többször is, de sajnos semmi, hátha nektek sikerül:)

Vettem meleg fürdőt, mert azt is javasolták, ittam tonikot, nagytakarítottam szőnyegsúrolás meg hasonlók, lépcsőzök, sokat sétálok.. hát az én kicsikém nagyon nem akar még jönni:(

és a magzatvízvizsgálatok is fájnak nagyon...:S mindegyik után durván görcsölök, picit vérzek de elmúlik és aztán semmi bajom.. jövőre talán megszülök:(

2014. aug. 7. 17:22
 5/22 anonim ***** válasza:
Tonic takaritás nálam is megvolt de semmi. Most már 3 napja hasmenésnis van amire ma mondta a védőnő jó jel lehet. Már dagadok(vizesedek) is de közben meg fogytam kiérti ezt. Első voltam bocsi a hibákért..
2014. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

ah én is hetek óta vizesedek.. estére annyira, hogy alig birok lépni..

hasmenés elvileg tényleg annak a jele, hogy nemsokára jön a baba.. nekem is sokan mondták, hogy így voltak szülés előtt pár nappal.

2014. aug. 7. 17:47
 7/22 anonim ***** válasza:

A hasmenésre én is azt hittem, hogy a szülés jele lesz, de nem lett belőle semmi. Hátha az 1-esnél bejön.

Nagytakarítás, séta nálam is megvolt. Elkezdek picit keményedni, görcsölni, de nem marad úgy. Ma mondta nekem is a védőnő a tonikot, de nem hiszek benne. A sexben bízom, mert fél éve el vagyunk tiltva tőle, mert veszélyeztetett terhes vagyok, de most már nem okozhat gondot. Csak a nyitott méhszáj miatt nem mertük. (A fertőzésveszély miatt.)

Remélem bejön. Ha mégsem, akkor hétfőn bízom benne, hogy tényleg indítanak.

2014. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
uhh:S elég nehéz lehet... fél éve.. mi kb 1-2 hete nem csináljuk, mert már kényelmetlen eléggé, de már úgy hiányzik..remélem bejön nektek:)
2014. aug. 7. 18:43
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát öszinte leszek ebben a hasmenésben már nem hiszek vagy nem tudom..... szex nálunk sincs..bár lehetne de a páromat zavarja.... a szülésznőm azt mondta ha minden eredmény jó akkor 41.hétig várnak addig semmit nem csinálnak :( pedig már jó lenne... Komolyan még a frontok sem hatnak semmi joslóm nincs akkor fáj egy kicsit lent ha állok vagy megyek de akkor is azért mert a baba ideget nyom. A sok menés sem hozza meg a picurkát. apuka is kivan már...kitartás nektek!!Első voltam :) A.
2014. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz ez a várakozás.. meg kicsit félek is, a tudat, hogy nemsokára szülni kell és fájni fog.. megéri de félek..
2014. aug. 7. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!