Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ma délutántól holnap reggelig...

Ma délutántól holnap reggelig felmehet nagyon a repjegy ára (wizzair)?

Figyelt kérdés
:SSS
2014. okt. 21. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Felmehet. Ha mondjuk valami ceg kitalalja hogy ok csapatepito treningre mennek nem tudom hova es megvesz 25 jegyet a jaratodra akkor az jelentosen meg fogja emelni az arat.
2014. okt. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fel is mehet, le is mehet, de maradhat ugyanennyi is.
2014. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha biztosítani akarod az árat 1-2 napig, akkor választ az átutalásos fizetési módot, így nyersz 1-2 napot a fizetésre.
2014. okt. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És az átutalásos fizetés hogyan működik? Én eddig csak kártyával foglaltam. Kérlek magyarázd el, utolsó.

Lefoglalom, nem kell hozza kártya és majd bemegyek a bankba és ott lefizetem? Vagy ha netán dátumot akarok változtatni, simán hagyom ezt a foglalást és csinálok újat? :S

2014. okt. 21. 11:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Imadom amikor valaki titkolozva, minden reszletet nelkulozve teszi fel a kerdeset, es harapofogoval kell mindent kihuzni belole...Elhiszed hogy nem fogok rarepulni a wizzair jegyedre es csak azert erdekelnenek a reszletek hogy neked jobban tudjak segiteni?
2014. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Átutalásos fizetésnél van egy dátum ameddig át kell utalni az összeget pl holnap éjfél. Az utalás csinálhatod netbankon keresztül is, egyszerűen adott számlára átutalod a te számládról az összeget.
2014. okt. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Micsoda, 5-ös?? Elhiszed, hogy nem értek egy szót sem abból, amit írtál?

Köszönöm, utolsó, akkor megpróbálom ezt. Viszont ha végül másik dátumon akarok utazni, egyszerűen nem fizetem ki az összeget és foglalok másik jegyet? Így lehet?

2014. okt. 21. 13:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Átutalásosnál ha a megadott időpontig nem fizeted ki a jegyed akkor egyszerűen törlődik a foglalásod.
2014. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

" Átutalásosnál ha a megadott időpontig nem fizeted ki a jegyed akkor egyszerűen törlődik a foglalásod."


Azt írják, hogy fizess 24 órán belül, különben törölnek. Valóságban elég 2-3 nap múlva is. Csak kb egy hét után törlik.


Viszont átutalással fizetni csak akkor tudsz ha több mint 2 hét van indulásig.

2014. okt. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!