Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repült már valaki a KLM...

Repült már valaki a KLM légitársasággal? Mi a benyomásotok?

Figyelt kérdés

Amszterdamba szeretnék majd repülni, de még nem tudom melyik légitársasággal. Ahogy elnézem a Wizz is azonos áron van, sőt. A KLM-nél a poggyászok hogy vannak?


Még sosem repültem, elég zöldfülű vagyok.



2014. okt. 21. 14:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést elnéztem, a Wizz Eindhovenbe repül.
2014. okt. 21. 15:54
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Én már repültem a KLM-el is, tengeren túlra. Én nagyon szeretem ezt a légitársaságot, Európában az egyik legjobb szerintem :) A poggyász attól függ, milyen jegyet veszel, de általában benne van az árban egy 23kg-os feladandó és egy kézi poggyász.


Budapestről csak a KLM-repül Maszterdamba, a Wizz Eindhovenbe és a Transavia is repül Budapestről Rotterdamba, ők is jó áron dolgoznak. Bécsből is érdemes megnézni a KLM-re és az Austrian airlines-ra a repjegyet, mert sokszor olcsóbb mint Budapestről...

2014. okt. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Tavaly ota nincs a jegy árába csak a kezipoggyasz a KLMnel. Nagyon jók, az ügyfélszolgálatuk mint a villám, a gépek mindig tiszták, a személyzet kedves es segítőkész, általában pontosak.
2014. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 macska28 ***** válasza:
Én mindenképpen a KLM-et javaslom, szerintem nagyon jó légitársaság.
2017. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!