Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 17 évesen utazhatok külföldre...

17 évesen utazhatok külföldre repülővel egyedül, szülő felügyelete/engedélye nélkül? (mindent én intéznék)

Figyelt kérdés

2014. dec. 9. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
igen.
2014. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
akár 10 évesen is :) Az engedély azért kéne szerintem.
2014. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16 éves korom óta rendszeresen repülők Anglia- Magyarország között. Volt amikor Németországba vagy Olaszországba repültem. Egyedül, szülők nélkül, és soha sehol nem kértek papírt ami a szülői engedély lett volna.
2014. dec. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
persze, de nem hivatalos iratra gondoltam.
2014. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi. De azért otthon nem árt megbeszélni. Remélem nem világgá akarsz menni :)
2014. dec. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sabotomi válasza:
12éves kortol felügyelet nélkül mehetsz , bar lehet ez légitarsasag függö, az en lanyom alig varta hogy betöltse a 12öt, azota mar több tarsasaggal önalloan repkedett haza az öreganyjahoz magyarorszagra. Schengenen kivül mar lehet nem ilyen egyszerü...
2014. dec. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát persze! Azért jó ha mindehhez fehér bõrü vagy.
2014. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
igen a W!ZZAIRrel 14évesen repülhetsz egyedül a RYANAIRrel 16 évesen
2015. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!