Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Szeretnék táncórár...

Mit tegyek? Szeretnék táncórára járni, anyum nem enged el egyedül, de én meg nem akarom hogy mindig elkisérjenek.16/L

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 22:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
De mikor van, hogy nem enged el? Késő este? Messze van tőletek?
2014. okt. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Este 7-től 8-ig tart.Hát metróval kb kicsit több mint fél óra alatt érek oda.Azért nem enged,mert milyenek emberek lehetnek ott(mármint az utcán),mi fog történni,meg ilyenek.
2014. okt. 13. 22:29
 3/21 anonim ***** válasza:
22%
Anyukád vigyáz rád, hidd el, ebben a korban ez így van jól, főleg, amik történhetnek. Ha nem okoz gondot nektek, taxi is vihet, és hozhat. Vagy nézz körül a családban, hol van korodbeli fiú kuzin, akivel mehetnél.. Tánciskolákban általában fiúhiány szokott lenni ;-) Fogadd el, hogy aggódik érted anyukád, elég, ha csak egyszer megtörténik a baj, mégha nem is olyan súlyos (bűncselekmény), de pl. hozzádérnek, követni kezdenek, az egész életedet befolyásolni fogja. Késő este sok középkorú nő sem mer már az utcán menni.. Sajnos itt tartunk.
2014. okt. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát taxira minden alkalommal nem telne,max 1-2-szer,és nem nagyon van olyan fiú rokonom(amúgy lány sem)aki eljönne velem.
2014. okt. 13. 22:33
 5/21 anonim ***** válasza:
10%
Én sem engedném, inkább elvinném a kislányom. Örülj ha kísérek.
2014. okt. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
17%
Anyukádnak sajnos igaza van. Kísérjen el. Neki már van veszélyérzete, neked még nincs. Aztán később még lehet egy barátod is, aki elkísér.
2014. okt. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
Miért baj, ha elkísér?
2014. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Ne már emberek. 16 éves az isten szerelmére. És nem éjfélkor akar hazamenni, hanem 8-kor. Értem, hogy féltik, de ez szerintem túlzás. Aztán 2 év múlva az lesz a baj, hogy felnőtt létére nem elég önálló.

Szerintem, kérdező, beszélj anyukáddal, hogy nem kell félnie, fél 9-re hazaérsz, de szeretnél egyedül menni és megbízhat benned. Nekem anno volt egy nyakba akasztható riasztóm, ami pár km-re elhallatszik, ha megnyomom, így ha bármi lett volna, kaphattam volna segítséget. Mellesleg sosem történt semmi bajom. 18/L

2014. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

Hogy neveljünk önállótlan, életképtelen felnőtteket. 1.fejezet

Vagy a sarkadra állsz, vagy maradsz életed végéig anyuci pici kislánya.

Ugyan már, 14 évesen faluról költöztem koliba, a kutya nem kísérgetett este se, máskor se, aztán még életben vagyok.

2014. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ha el is kísérne,mindig nem müködne,mert van hogy sokáig dolgozik.Egyébként kevesebb mint 2 év és 18 éves leszek,szerintem túlzás hogy még a táncórákra sem mehetnék egyedül,értem hogy van esélye hogy baj lesz,de idősebb koromban is ennyi esélye lenne,szóval ennyi erővel soha nem mehetnék sehová.
2014. okt. 13. 23:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!