Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A flyniki/airberlin társaságga...

A flyniki/airberlin társasággal repülök Hurghadába Bécsből, mindenképp ablak mellé szeretnék ülni, ez hogy kivitelezhető?

Figyelt kérdés
Extra nem akarok fizetni, eddig a wizzairnél mindig sikerült előre furakodni, elsőbbségi kapun beslisszolni stb. De az Ferihegy volt. Olvastam ilyen kimutatásokat is hogy: 'csak a magyarok és a portugálok szeretnek leskelődni'. Ergo, ha nincs sok magyar és portugál ez beválik? Valami tipp rendszeres ablakosoktól?

#Windows #ablak #Air Berlin #fenster #bécsairport #flyniki
2015. febr. 22. 02:39
 1/7 anonim válasza:

Ha online be chekkoltatsz, ott lehet ülő helyet foglalni.

Vagy az ennél a járatnál nem megy?

2015. febr. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyerekek Bécs nem Budapest és a Niki/AB nem Wizz. Repülés előtt 36 órával van náluk ingyenes online check in.

Ha utazási iroda által szervezett az út akkor ez nem biztos. Meg ne furakodj, tolakodj, szerintem már meglesz az ülőhelyed mire beszállhatsz.

2015. febr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30 óra*
2015. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utazási irodás téma, keep calm, már lufthansával is repültem.

Nem azért tettem fel a kérdést, mert annyira idióta vagyok, hogy nem tudok online chek inelni, hanem azért mert nincs.

Én inkább rutinos ablak mellé ülők kommentjeit várom :D

2015. febr. 22. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem találsz, akkor megkéred aki ott ül hogy cseréljen veled helyet.
2015. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rutinos ablakosok ?

Ha valaki gyakran repül az pont, hogy NEM utazási irodával repül. Mellesleg már válaszoltam, hogy 30 órával indulás előtt online check in működik, ha tudod a jegyed foglalási számát.


Ki nem használhatja a Web Check-in szolgáltatást?


Azon utasok, akik airberlin járatukat egy szervezett utazás keretén belül foglalták le


És ugye itt jön a bibi, ilyen fajta foglalás esetén neked nincs lehetőséged, mert valószínűleg CHARTER járattal fogsz utazni, vagy félig azzal, aminek az X részét irodák töltik fel. Ebben az esetben a REPTÉREN kapsz beszállókártyát és ott is választhatod ki, hogy hova szeretnél ülni.


Összegezve: legyél ott hamar, vagy csörgessed meg utazási irodát, hogy ez hogyan is fog működni.

2015. febr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja bocsi bocsi az még kimaradt, hogy lehet az utazási iroda majd ha tisztázódott minden foglalásuk, betelt a járat, stb.. akkor majd értesítenek, hogy pontosan melyik is lesz a te járatod (ha változás van) és lehet ott kapsz majd egy foglalási számot, amivel indulás előtt de ezt már leírtam 2x.
2015. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!