Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miért utasítja el a Jet2 a...

Miért utasítja el a Jet2 a bankkártyámat, mikor minden adatot helyesen töltöttem ki?

Figyelt kérdés
Azt írja hibaüzenetként, hogy hiba történt a kártyaadatok érvényesítése során, ellenőrizzem helyes fizetési módot adtam-e meg, illetve jó-e a kártyaszám. Már vagy 25x begépeltem a bankkártyaszámot, tuti, hogy nem ütöttem el semmit. Fizetési módnak beállítottam, hogy bankkártya, illetve megadtam, hogy MasterCard, mégse jó. A Ryanairnél már vásároltam ezzel a kártyával, akkor nem volt semmi gond. Most akkor mi baja? Nem léptem túl a napi limitet sem. Annyi, hogy nem Paypass-os a kártya, ez lehet gond?

2015. márc. 20. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Hallottam már, hogy más is panaszkodott a jet2-re emiatt.

Állítólag csak hitelkártyát fogad el, betétit nem.

2015. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2015. márc. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Tényleg ez volt a probléma, hitelkáryaként már elfogadta, és valóban rádobott 2.000 Ft-ot.:/ Gusztustalan egy társaság. És még a Wizzairt, meg a Ryanairt szidják, holott velük még sose volt semmi gondom. Köszi, még egyszer!
2015. márc. 21. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!