Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi az a legkésőbbi időpont,...

Mi az a legkésőbbi időpont, amikor még ''aránylag'' jó áron lehet repülőjegyet foglalni?

Figyelt kérdés

Nyáron diákmunkázni akarok, de még később is, a szüleim valamennyit tudnak a repülőjegybe pótolni, de nem sokat, ami nem is baj, magam akarom megkeresni a repülőjegyem árát legalábbis a 90-95%-át. Florida - Miami az úti cél, január közepén mennék és február közepe felé jönnék haza. Egy nagynéném él kint és a napokban kérdezte meg tőlem, hogy kitudnék-e menni.


Fizetné a repülőjegyet, de a pofámról égne le a bőr, hogy ha még azt is neki kellene fizetni. A kint létem költségeit vagyis étkeztetés és szállást ugye nem kellene fizetni, nála laknék. 80 éves hölgyről lenne szó és szerintem még látni szeretne 1x, amíg nem késő. Egyébként fitt hölgyről van szó, de már nem mer repülni, hogy ő jönne hozzánk.


De jegyet csak akkor akarok foglalni, amikor már biztosan meg van az ára. Most láttam több helyen ilyen 170 - 200 ezer forintért repülőjegyeket, januárra. Pl, ha augusztus végén, szeptember elején foglalok jegyet januárra, akkor még elképzelhető, hogy aránylag elfogadhatóak lesznek a jegyárak? Ugye karácsony, újév, gondolom akkor többet kellene fizetni. Vagy utána már drágák? Sosem utaztam még repülővel és nem tudom a jegyek árai hogyan változnak.


Nyáron is mehetnék, viszont, ha most foglalnék akkor drágán lenne már, a nyaralási szezon miatt, plusz a pénz sincs meg még rá.


Köszönöm szépen a segítséget!!!


2015. ápr. 4. 18:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Aránylag elfogadható repülőjegyárnak szintén az ilyen 170-200 ezer forint körülit gondoltam.
2015. ápr. 4. 18:41
 2/3 anonim ***** válasza:

> Sosem utaztam még repülővel és nem tudom a jegyek árai hogyan változnak.


Nohát, én több százszor repültem már és én sem tudom a jegyek árai hogyan változnak... miközben általában igaz hogy a jegyárak emelkednek ahogy az idő megy, január közepe teljesen holtszezon és ha a gép üres akkor a légitársaság simán kidobhat pár olcsóbb jegyet a piacra hogy töltse.

2015. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lutri az egész. Akár ősszel vagy télen is jöhet egy nagy akcio.
2015. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!