Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ellenőrzik-e és ha igen,...

Ellenőrzik-e és ha igen, hogyan, hogy egy kerekesszékkel repülő ember tényleg béna-e? Hogyan megy az ellenőrzésen keresztül?

Figyelt kérdés

Biztonsági szempontból fontos,mert elrejthet valamit,ami veszélyes lehet.

És kikutatják-e a székét,amit a csomagtérbe tesznek?

És csak egyszerű széket vihet,vagy elekromosat is?

Persze biztos rengeteget kell fizetnie plusszban,vagy nem?



2015. ápr. 26. 04:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Babakocsit is fellehet vinni, és semmit nem néznek rajta.


Igazából, az emberek viselkedését nézik. Ha valaki valamit rejteget mindig kicsit ideges, megvannak, hogyan viselkednek...


Amúgy nem kell lebénultnak lenni, ha valaki nem tud sokat gyalogolni akár mi okból az is kaphat kerekes széket, es oda tolják ahova kell.

2015. ápr. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kerekesszéket is átviszik a csipogón, és leellenőrzik épp úgy, mint minden mást, amit felvisznek a gépre.
2015. ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindent leellenőriznek ami a gépre kerül. De egyébként is a csomagtérbe kerül, ami az utastérből nem közelíthető meg. Tehát az, hogy a kerekesszékben babakocsiban bőröndben ki mit rejtett el, ha nem robban, tök mindegy. De persze megszűrik, és elveszik a machete-det.


Szerintem önmagában nem kell fizetni a kerekesszékért, de ennek utána kéne érdeklődni. Szerintem az elektromos székek viszont már járműnek számítanak, így azért biztosan kell fizetni.


Hernyót csempésznél mi? Sztem ne kísérletezz. :)


Egyébként már a kapun sem a saját székében tolják át, hanem a reptéri székben. A székét utánaviszik, átnézik, és megy a csomagtérbe.

2015. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

" Persze biztos rengeteget kell

fizetnie plusszban"


?? miert fizetne tobbet?

2015. ápr. 30. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4/es; a szék súlya miatt gondoltam,mert biztos nehezebb ,mint a megengedett.Főleg egy elektromos.

Vagy nem kell fizetni,esetleg megengedik a súlyától függetlenül?Vagy függ a társaságtól is,nem tudom.

2015. ápr. 30. 15:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok botrány volt belőle, hogy a TSA nagyon is leellenőrizte a kerekesszékeseket.
2015. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os; de a kérdés az lenne, hogy hogyan, hogy mit csinálnak; kiszállítják, ha lehet, vagy levetkőztetik, vagy mit csinálnak?
2015. máj. 8. 22:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a 120 kilos ember nem fizet tobbet ugyanugy a kerekesszékes sem, és a babakocsiert sem kell. Alaposan leellenőrzik ettől még.
2015. máj. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!