Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyenek a Delta és a KL járatok?

Milyenek a Delta és a KL járatok?

Figyelt kérdés
Hamarosan Amerikába utazok és arra lennék kíváncsi, hogy még mindig benne van-e a repülőjegy árában az étel mindkét esetben, illetve milyen funkciók vannak ezeken a járatokon (esetleg Wi-Fi)? Lehet használni telefont /tabletet repülési üzemmódban? A válaszokat előre is köszönöm :D

2015. jún. 25. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A KL nem KLM akar lenni?

Én Delta-KLM-mel voltam Budapest-Amszterdam-Boston távon. Amszterdamig egy szendvics és tea járt, a Delta-gépen meg kétszeri kaja (valami csirke salátával, snack, fagyi, italok stb.). Természetesen a kaja árát a repülőjegy tartalmazza. WiFi turistaosztályon nem volt, repülési üzemmódban lehetett használni a telefont. De nem használtam, helyette filmet néztem.

2015. jún. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindkettovel utaztam mar (tobbszor is). Apro kulonbsegek vannak, a Delta kicsit regimodi, a legikiserok altalaban korosabbak voltak. A hollandok meg fiatalabbak, csinosabbak. Nem 20eves cicababak, de nem is 50koruli rozzancsok. (nem bantani akarom az 50eves legikiseroket;)


Tengerentuli jaraton mindig adnak kajat ami benne van a jegy araban. Altalaban ket dolog kozul lehet valasztani. Arra jo, hogy ne halj ehen a hosszu uton, de ne szamits eszmeletlen gasztronomiai elmenyekre. Az ital (nem alkoholos) ingyen van es javaslom nyugodtan kerjel annyit amennyit nem szegyelsz. Sokszor az utasok azt hiszik csak akkor ihatnak, amikor kerdezi toluk, hogy mit ker inni.

Nekem a viz segit a faradtsagon, ugyh akarhanyszor felalltam setalni/wcre menni, mindig a konyha mellett mentem el es mindig kertem inni. Ha nem voltak ott, ki volt teve egy dobozba az uccsi, akkor kiszolgaltam magam.


Wifi volt de fizetos. Felesleges. Egy rakas filmet adnak, sok olyat ami epp most megy a mozikban, van egy csomo zenei csatorna meg van jatek is.


Az elektromos cuccaidat termeszetesen tudod hasznalni.


Ne az alapjan donts, hogy melyik jegyet veszed, hogy mi miket irunk a ket legitarsasagrol, hanem azt vedd amelyik olcsobb!


Ha esetleg idosebb vagy es nehez a seta, akkor ne a KLM-et. Idos szuleim egyszer Amstredamon keresztul jottek latogatoba es allitasuk szerint iszonyat sokat kellett futniuk a ket kapu kozott, mert a gepuk kicsit kesve erkezett es igaz ennek mar vagy 5 eve, meg mindig azt emlegetik, ha arrol van szo hogy jonnek latogatoba "jaj, csak Amszterdamon keresztul ne!" Ha fiatalabb vagy es kicsit tudsz angolul akkor neked ez nem lesz gond. Ok a nyelvtudas miatt is panikoltak nemcsak a futas miatt :D

2015. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segített mindkettő :)
2015. jún. 27. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!