Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Túrórudit vihetek kézipoggyász...

Túrórudit vihetek kézipoggyászban?

Figyelt kérdés
Wizzair légitársasággal utazom, és nem tudom, hogy túrórudit vihetek-e föl a fedélzetre. Ha igen, van rá korlátozás? 10 zacskóval szeretnék vinni.

2015. aug. 4. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Rajta van a tiltott dolgok listajan? Nincs.


Ellenben, azert kivancsi lennek, hogy hogyan birja a turo rudi a kb. 4-6 oras huto nelkuli szallitast. Segitek: sehogy. Mire odaersz kb. barhova, megromlik. 1,5-2 oraval gep indulasa elott ott kell lenned, 1-2 ora az ut, gondolom nem a repteren laksz tehat oda is kell jutni (+1 ora), es a celallomason sem hinnem, hogy hutotaskaval varnanak. A turo rudibol ennyi ido alatt - hutes nelkul - egy savanyu tejszagu trutyi lesz.

2015. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Folyadéknak minősíthetik, szóval a 10 zacskó sok lehet.
2015. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A túrórudit folyadékként kell kezelni. Tehát a folyadékokra vonatkozó szabályozás az érvényes. De szerintem nem fognak belekötni. Persze két kiló lehet szemet szúr nekik.
2015. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Túrórudi meg fog romlani ebben a melegben, vagy szétnyomódik, megolvad. Szerintem kibírod nélküle azt a repülőutat. Mondjuk én Ausztriában kezdtem el keresni a boltban, mire leesett.
2015. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne hallgass senkire! Énrengeteget repülök, és sose volt belőle probléma, mondjuk én max 4 zacsit viszek. És nem fog megromlani, ne izgulj, nekem háztól házig legalább 6 óra ha utazom, és sose lett semmi baja
2015. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!