Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mivel üssem el az időt a repülőn?

Mivel üssem el az időt a repülőn?

Figyelt kérdés
Belgiumba fogok menni, (nem tudom hogy Budapestről Brüsszelbe hány óra az út, aki tudja pls írja meg) és attól tartok, hogy unatkozni fogok. Tippeket légyszi, hogy mivel üssem el az időt!

2015. aug. 10. 11:57
 1/5 Beniiixd válasza:
én amikor Romába mentem repülővel leginkább olvastam és játszottam a telefonomon :) de ha nappal van akkor és szép az idő én szoktam fotózni gyönyörű képeket lehet csinálni :)
2015. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 ora kb Charleroi.


A kerdest nem tudom mire velni, ugyanugy foglald el magad, mint maskor. Olvassal, hallgass zenet, jatsszal a telefonodon, nezzel filmet.

2015. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jó idő van, gyönyörű a kilátás-pláne ha most repülsz először, nézelődj, fényképezz.

Olvass.

2015. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 óra 40 perc az út. Olvasás, telefonozás, filmnézés telón vagy laptopon, nézelődés. Ennyi időt nem nehéz kibírni.
2015. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem szoktam semmit se elővenni,a kilátás teljes mértékben leköt.
2015. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!