Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyibe kerül egy főre...

Mennyibe kerül egy főre repülőjegy amerikába?

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
80 ezertől 1 millió forintig bármi előfordulhat. Sok tényezőtől függ.
2015. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ha például a legolcsóbb jegyet szeretném megvenni?
2015. aug. 18. 14:59
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
te tudod mekkora amerika? nem mindegy hogy a keleti vagy a nyugati part.
2015. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha olcsón akarod, akkor fél évvel előre kell megvenni. Ha Amerika alatt az USA-t érted, akkor hiába van egy olcsó jegyed, mert az ott tartózkodásod időtartamára fel kell mutatnod egy igen komoly összeget és leszervezett szállást, hogy egyáltalán beengedjenek. Tehát nem úgy megy, hogy összegyűjtesz 100 ezret, veszel egy jegyet és már bent is vagy.
2015. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mégis, mit jelent számodra az, hogy "Amerikába"? :D Mondd már el, légyszíves, mert nekem ez így kicsit értelmezhetetlen...

Amerika New York is, Los Angeles is, Peru meg Brazília... És még nagyjából millió másik ország/állam/város/falu... is.

2015. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hawaii is "a merika" ;)


Amúgy tényleg pontosíthatnál! AMERIKA a kontinens neve.

2015. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A két utolsnak. Megjelölt kulcsszavaknál fel van tüntetve az Egyesült államok.
2015. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
www.skyscanner.hu
2015. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem ma tájékozatlanabb kérdés nem lesz mint a "milyen tanár legyek hogy az USÁ-ban éljek". Kérdező, ezt te hogy gondoltad? Valamilyen hatóság megszabja a Magyarország-USA repülőjegy árat oszt kész?
2015. aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hú, függ egy pár dologtól...


- Az USA elég nagy, főleg, hogy oda tartozik még Alaszka és Hawaii is, minél messzebb mész, általában annál drágább lesz.

- Ha valami turisták által közkedvelt helyre látogatsz (pl. New York, Las Vegas), számíts arra, hogy a jegyed kicsit drágább lesz.

- Minél korábban foglalod le, annál olcsóbb.

- Minél tovább maradsz, annál drágább.

- Átszállások. Ha nem valami nagy a város, vagy a reptér, vagy nehezen lehet megközelíteni, és át kell szállni, magyarul többször repülsz, drágább.

- Ha ünnepek környékén vagy nyáron vásárolsz jegyet, szintén drágább lesz.


Én 190000-ért vettem repjegyet Amerikába, Houstonba, egész júliusra, kb. 4 hónappal az utazás előtt, szerintem ezzel még elég mázlista voltam. :D

2015. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!