Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hova érdemesebb repüli Oroszor...

Hova érdemesebb repüli Oroszországban?

Figyelt kérdés

Szentpétervárba vagy az orosz fővárosba, Moszkvába?

Melyiknek mi az előnye illetve hátránya? Hol van több látnivaló?



2015. aug. 26. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Véleményem szerint az ember előbb fedezze fel a szabad világot.

Aztán ha már annyira nem talál mást, hogy úgy érzi, oroszországot is látnia kell, akkor nekiindul vízumot kiváltani, és a kérdéseden gondolkodni.

De előbb sosem.

2015. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Nyilván nagyon tudod a dolgokat, ha csak úgy elindulsz kiváltani a vízumot Oroszországba... És legközelebb a kérdésre válaszolj. Az igét a pap hírdeti és nem te.
2015. aug. 26. 15:36
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Sokan mondják, hogy Szentpétervár jobb, de én akkor is Moszkvába vágyom.

Szeretnék elmenni a moszkvai metróba, a kozmo múzeumba, sétálni a Vörös téren, nekem Oroszország Moszkva. De engem az orosz történelem érdekel, ha városi szépségre vágysz, akkor Szentpétervár.

2015. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%

nem indulnék neki oroszországba.

Egyszerűen millió jobb hely van.

2015. aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
szerintem Szentpétervár sokkal több látnivalóval rendelkezik, még nem voltam ott nem tudom, de megnézhetek google street viewban, és oldalakon
2015. aug. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. és 4. választ író szerencsétlen akkora tahó, hogy nem lát tovább annál a néhány sztereotipikus mondatnál, amit megtanult a média egy részéből.


Amerikában nagy hamburger van, Németországban jó autópálya és sör, stb..., igaz?



Mindkét város nagyon érdekes. Szentpétervár inkább szebb, Moszkva viszont különlegesebb. Testközelbe hoz dolgokat, még ha azok már a múlt is.

Monumentális és kicsit más világ. Nem jobb vagy rosszabb, hanem más.


Talán a helyedben Moszkvában kezdeném, ha már jártál több olyan európai fővárosban, ahol jelentős 18-19. századi kulturális emlékeket tekinthettél meg. Mert Moszkva mást ad.


Ha még nem illetve ha vonzanak a korabeli épületek és egyéb emlékek és mondjuk Párizs történelmi negyedéhez hasonló élményekre vágysz, akkor Szentpétervár.

2015. dec. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!