Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 16 éves vagyok, és haza...

16 éves vagyok, és haza szeretnék repülni Magyarországra, mi kell hozzá, egyedül is mehetek?

Figyelt kérdés

Németországból fogok indulni, persze ha egyedül indulhatok,már sok mindent olvastam de nem tudom, hogy mehetnék-e. Nem lenne szülői beleegyezésem. Csak azok írjanak kérem, akik komolyan tudnak nekem segíteni azzal, hogy normális választ adnak. Köszönöm.

16/L



2015. szept. 2. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Szülői beleegyezés nélkül semmiképpen.
2015. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Először 14 évesen repültem egyedül, Németországba és vissza. Légitársaságtól is függ, de a 16 év az már mindenhol egyedül utazhat kategória.
2015. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy kérjenek szülői beleegyezést, főleg, hogy nincs is határellenőrzés. A légitársaságot pedig biztosan nem fogja érdekelni.
2015. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Redbull. Szárnyakat ad
2015. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
16%
alj be a migransok koze
2015. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddig írt válaszokat!

A #4 és 5# válaszoló, nem tud szöveget értelmezni, nem zavar de mégis, mert azt írtam, hogy kérem azok írjanak akik normális választ adnak. Számomra ez nem volt normális.

2015. szept. 2. 17:45
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Tartsd távol magad ettől az országtól amíg még lehet, fuss, menekülj és ne nézz vissza..
2015. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
es vicces sem? :(
2015. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Bármennyire rossz otthon a helyzet vissza kell mennem.

8# vicces kedvemben lehet értékelném, de nem vagyok olyan állapotban.

2015. szept. 2. 20:30
 10/10 anonim ***** válasza:
A határt biztosan átlépheted különösebb engedély vagy felhatalmazás nélkül, minden más a légitársaságon múlik. De nagy valószínűséggel fogsz tudni jegyet venni 16 évesen. A konkrét légitársaságnál érdeklődj.
2015. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!