Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kedvenc parfümöm 80 ml-s,...

Kedvenc parfümöm 80 ml-s, félig van. Felvihetem kézipoggyászban a repülögépre?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:

100 ml lehet a legnagyobb méretű folyadék, összesen 1000 ml lehet mindennel együtt, úgy tudom

de a Müllerben van 400 ft-ért kis parfümszóró, 10 ml-s, vigyél olyanban, a cuccod is könnyebb lesz

2013. nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szálab válasza:
Szerintem ne kockáztass, bőröndbe vele!
2013. nov. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha a kiszerelésen egyértelműen beazonosítható, hogy az üveg űrtartalma 100 milis, vagy annál kisebb, nincs semmi gond.

Viheted.


Ha az üveg maga mondjuk 125 milis, és az alján csordogál egy pici parfüm, már elvehetik, mert max 100ml lehet az üvegcse.

2013. nov. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak kézi poggyásszal utazom majd, mert kisgyerekkel megyek.

Nem akarom hogy kidobják,mert elég drága volt és sajnálnám,régóta vágytam rá :))

A Mülleres üvegcse jól hangzik,de nem tudom ki lehet e nyitni az üveget a szórófejnél, elég szoros.

2013. nov. 25. 09:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérlek ne parázz már, ha az üveg max 100 milis, nem lesz semmi gond.

Feladott poggyászt meg tényleg ne vegyél.

2013. nov. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha az üveg 80ml akkor ne parázz, vidd nyugodtan, csak rakd bele egy simító záras egy literes zacskóba. Elvileg csak így jó bár nem mindig veszik ezt a zacskózást komolyan a biztonsági emberek.

Tény viszont hogy nekem már kellett emiatt kidobni. Szóval ha biztosan nem akarod kidobni akkor zacskóban vidd...

2013. nov. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
felviheted igen, de tényleg tedd simítózáras zacskóba a többi folyadékkal együtt. a rossmanban lehet kapni. van rajta egy kis repülő jel is. ha csak kézi poggyászod van, gondolom csak pár napra mész. akkor miért ragaszkodsz ennyire ahhoz hogy parfümöt vigyél magaddal? ráadásul pont a drága és számodra legkedveltebb parfümödet...
2013. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az üvegcséhez nem kell szétszedni a parfümöt, hanem belepumpálsz annyit, amennyit kb. elhasználsz.

csak azért jobb így, mert nem cipelsz az nagy üveget, megha véletlenül mégis valamiért elvennék, akkor nem kár azért a kicsiért.

2013. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Felviheted! Mindent ami 100 ml max és zárható, általában 20x20-as újrazárható zacskóba teszed, zacskónként max 1000 ml lehet. Felesleges újraszortírozni. Ha kérdezik a reptéren van-e folyadékod, fel kell mutatni.
2013. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!