Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Turkish airlines-rol velemeny?

Turkish airlines-rol velemeny?

Figyelt kérdés

Ezzel a legitarsasaggal nem utaztam mèg,erdekelne aki utazott vele,milyen az Isztambuli repuloter,ülès,ètel,kiszolgalas stb

Csak normalis valaszok!!!!!!!



2015. szept. 26. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Utaztam már velük Isztambuli átszállással. Jó tapasztalataim voltak velük. Kedves, segítőkész a személyzet. Olyan bőséges ebédet adtak, hogy nem is tudtam mind megenni. A gép Boeing-737 volt, külön monitorral, fejhallagtóval minden üléshez.

Az Isztambuli repülőtér hatalmas, az egyik végétől a másikig vagy negyed óra is meglehet, még sietve is. De minden egyértelműen ki van írva.

A reklámjukban azt olvastam, hogy jelenleg valamennyi légitársaság közül ők repülnek a legtöbb célállomásra. Csakugyan a Turkish Airlines valóban híd Európa és Ázsia között, mert mindkét kontinensen minden nagyobb repülőtérre van járatuk + a tengerentúlra is sok. Az Isztambuli repülőtéren látni, hogy mekkora flottájuk van. Törökoprszág más dimenzió, mint az Európai országok, ebben is.

2015. szept. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hmmmmm koszonom szepen a valaszt,igazan biztato!

Epp ellenkezoleg azt olvastam,hogy a repuloter nem jo.

Azsiába repulnèk.es most Turkish van a legkedvezobb aron.

De akkor meggondolando 😊

2015. szept. 26. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én többször repültem velük és csak jót vagy még jobbat tudok mondani róluk. Ha tehetem akkor őket választom. A gépeik tiszták, kényelmesek, a személyzet barátságos, a kaja finom.

Voltam mindkét reptéren (átszállás) mindkettő nagyon jó (ne egy ilyen középkori színvonalú szar Ferihegyi repteret képzelj el) és persze jó nagy, könnyen el lehet tölteni az időt akár nézelődéssel is. Elkülönített várok vannak ahova be tudsz húzódni aludni.

2015. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk én még koszos repülőgéppel nem utaztam, sőt olyan sznobbá sem nőttem ki magamat, hogy a repülést többre tartsam, mint hogy elvisz a célállomásomra. Lehet ez azért van, mert gyermekkoromban gyorsan bilire szoktam, nem tudom.


A Turkish az egyik legjobb légitársaság. Nem mintha bármelyik másik török, vagy európai vagy ázsiai vacak lenne, de a Turkish is jó, a Pegazus is a Sun Express is.

Igaz, szerintem a Ryanair épp olyan jó, mint a Wizzair, és ezek olyanok mint a Lufthansa.

De mondom, én korán bilire szoktam.

2015. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legjobbak, akikkel valaha utaztam. Remek személyzet, finom kaja (!). Valószínűleg te a Sabiha reptérről hallottál, az a kicsi, az van Ázsiában. Az Atatürk hatalmas, modern és nagyjából lehetetlen eltévedni benne/rajta. Csak ajánlani tudom a Turkish Airlinest.
2015. szept. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A google ertekelesben olvastam kommenteket az Ataturkrol,es le voltak pontozva,de jo ezt hallani,hogy ennyire jo!

Szeretek repulotereken maszkalni a csatlakozasig,meg hosszu utam lesz,ezert valogatok:)

Koszonom szepen neketek😊️

2015. szept. 27. 11:25
 7/8 anonim ***** válasza:

A Turkish Airlines kulturált légitársaság, hagyományos üzleti modellben működik.

Egyébként a világon az egyik legjobb.


Aki valami bilire szoktatásról elmélkedik nagyon el van tévedve vagy csak az irigység beszél belőle.

Hogy lenne már ugyanolyan jó mint mondjuk a Ryanair?


Nem hiszem, hogy utazott valaha is hagyományos légitársasággal, csak ezt nem vallja be.

A stílustól még nem lesz hitelesebb, csak nevetségesebb.



A repülőtérre vonatkozó kérdésed viszont más történet.

A világon rengeteg repteret használ.

Ha arra gondoltál, hogy az Atatürk jobb-e mint a Sabiha Gökcen, akkor igen a válasz, klasszisokkal jobb.

2016. aug. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bilis gyerek, hogy lenne már a Wizzair/Ryanair olyan mint a Lufthansa? xdd
2023. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!