Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Wizz Air gépeire mit lehet...

Minifig88 kérdése:

A Wizz Air gépeire mit lehet valójában felvinni? A honlapjukon azt írják, hogy a sima utas csak egy kézipoggyászt vihet fel a gépre. Például téli utazásnál télikabátot, sapkát, sálat sem lehet felvinni? A zsebben lévő dolgokkal mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Még sosem utaztam repülőn és sanszos, hogy hamarosan kell. Aki már tapasztaltabb, tudna mesélni ezekről a dolgokról?

2015. okt. 7. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A telikabat, ami rajtad van, eeeerted, hordod, az a te ertelmezesed szerint CSOMAG? Nem, nem az. A sapka, sal sem csomag, hanem ruhazat.
2015. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ami rajtad van mindent felvihetsz értelemszerűen. De én például kézipoggyász mellett a kezembe vittem a kabátomat és még úgy sem szólt érte senki.
2015. okt. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kabat zsebet is telepakolhatod. Ennek extrem valtozata a fapados melleny amibe laptop vagy cipo is belefer, akkora zsebei vannak.
2015. okt. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gépre alapból egy csomagot vihetsz fel a megadott mérettel.

De minden más, ami rajtad lóg, a zsebeidben himbálózik, vagy a nyakadba van tekerve, az te magad vagy.

2015. okt. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 9. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!