Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi történik ha nem szállok...

Mi történik ha nem szállok fel a repülőre?

Figyelt kérdés
Egy olyan kérdésem lenne, hogy egy baratnomnek vettem repülőjegyet. Ugy alakult hogy nem tud jönni. Ha toroltetem a jegyet, akkor az pénzbe kerül. Viszont az érdekelne ha egyáltalán meg sem jelenik a repülőtéren ugye fel sem száll a gépre akkor mi történik?

2015. nov. 8. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell töröltetni a jegyet, egyszerűen nem megy el és kész. Semmi nem történik.
2015. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha a tervezett utazas elott 2 heten belul torolteted, visszakapod a jegyarat, levonva mindenfele koltsegeket. Ha nem torolteted, akkor buktad a jegy teljes arat, semmit nem kapsz vissza.
2015. nov. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fapadosnál általában nem éri meg módosítani/más jegyre majd beváltani, de nem fapadosnál simán át lehet később cserélni/töröltetni.
2015. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nem fapadosnál kb a jegy 10%-t kapod vissza ha törölteted, hacsak nem valami bussines jegy.
2015. nov. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elmegy a gép nélküle. Nem lesz semmi gáz. Nem fog utána szaladni a társaság, hogy márpedig te jössz és addig nem indul a gép.

A fapadosok amúgy is szeretnek több jegyet eladni, mint amennyien felférnek a gépre, mert úgyse jön el mindenki.

De pénzt ne várj vissza, kivéve ha valami flexi jegy.

2015. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A fapadosok amúgy is szeretnek több jegyet eladni, mint amennyien felférnek a gépre, mert úgyse jön el mindenki."


Ez komoly? :o

2015. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A normál légitársaságok is simán eladnak több jegyet... en Britsh gépre nem fértem fel mert 45 perccel az indulás elött értem a reptérre...
2015. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen a Wizz air kb 6 jeggyel többet ad el egy járatra.

Amugy 18600Ft a töröltetés díja 14napon kívül, persze ez utasonként/irányonként

2015. nov. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!