Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Londonba mikor érdemes nyárra...

Londonba mikor érdemes nyárra fapados repjegyet nézni, hogy a legolcsóbbra jöjjön ki?

Figyelt kérdés
Ahogy most néztem, kb mindenhova február-január környékén a legolcsóbb a repjegy (6-8-10e). Más úticéloknál is ilyen időtávban láttam a legolcsóbbnak, nagyon közeli és távoli járatoknál ennek 3szorosa a jegyár. Ez egy ilyen trend, és pl.augusztusi utazás esetén érdemes lenne májusban foglalni, vagy csak azért olcsóbbak most sokkal mert téli szezon?

2015. nov. 10. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha nyáron tervezel utazni, nagyon sokáig ne halogasd a vásárlást, mert ezek az árak még feljebb mennek. Nyáron mindenki megy haza Magyarországra a szabik miatt, ilyenkor nem érdemes olcsó repjegyre várni, mert könnyen megugorhat sokszorosára az ár.


Ha látsz most elfogadható árat, akkor vedd meg, inkább, mint hogy aztán csak drágább legyen.

2015. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ráértsz a jegyvásárlással április-májusig. Prsze közben rendszeresen nézd az árakat.


De kérlek ne hallgass azokra, akik szeirnint a lehető leghamarabb megvett jegy a legolcsóbb. Saját szemeddel is láthatod, hogy nem igaz.

2015. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem nyáron még a BA is olcsóbb, mint a fapados.

Nyáron csúcsidőszak van, ha nem veszed meg időben a jegyet, lehet nem is lesz már hely.


[link]

2015. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyáron is jellemző az, hogy 2-3 hónappal korábban vannak a jobb árak.

Én már voltam Londonban nyáron 14000-ért oda-vissza úgy, hogy 3-4 héttel előtte vettem meg a jegyet. Persze semmi sem 100%.

2015. nov. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát úgy látom elég eltérőek a vélemények :) Én nem skyscannert és hasonló booking oldalakat nézek, mert több ezer forintot rátesznek arra az árra amivel a légitársaságnál meg van hirdetve az adott jegy. Én is kicsit a tavaszi vásárlás felé hajlok, Konkrétan most nyárra 27e körül láttam a wizznél jegyet, januárra 7ért.. Ha 27nél drágább lesz, akkor meg nem megyek. Több úticélt is néztem most, és mindenhol ez a kb. 2-3 hónap tűnik a legolcsóbb árkategóriás időtávnak foglalási szempontból.
2015. nov. 10. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:
A skyscanner egy fillért se tesz rá, nem tudom, honnan veszed ezt. Repjegyvadászra iratkozz fel, folyamatosan figyelik és nyomják az akciókat (most a Ryanairnél vannak 3000 forintos jegyek Londonba január végéig - ha maradt még :-))
2015. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát pl onnan, hogy a tarsasag honlapjan szereplo ar es az ilyen booking oldalak arai kozott mindig van par ezer ft kulonbseg.. Meg ha ez abbol is adodik, hogy mondjuk biztositast akar kotni nekem es azt kalkulalja bele mar elore, akkor sem a valos arat jelzi ki (es nem kell a biztositasuk se :)). Koszi, megnezem!
2015. nov. 13. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!