Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülő indulása előtt mennyive...

Repülő indulása előtt mennyivel érdemes a reptérre menni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 07:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Két órával indulás előtt.
2015. okt. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minimum 2 órával indulás előtt.
2015. okt. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ilyen sok időbe telik a biztonsági procedúra?
2015. okt. 28. 08:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, de aokminden közbejöhet.
2015. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem. De ha meg kell kérdezned, hogy hány órával előtte kell kimenni, az arra utal, hogy még nem repültél, vagy nem repültél sokat. És ilyenkor célszerű biztosra menni, mert nincs annál rosszabb dolog, mint 5 perccel lekésni az indulást.


Maga a biztonsági procedúra 2-3 perc, de hosszú sorban állás előzheti meg. Check-innél vagy a csomagleadásnál is van, hogy sorba kell állni stb. Vagy az odaúton dugóba kerülsz, ami mindegy, ha úgy lőtted be, hogy 2 órával előbb érjél ki, de nem az, ha csak 1 órával indulás előtt akartál megérkezni.

2015. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha elolvastad volna a tájékoztatót, akkor nem lenne ez a kérdés.
2015. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindezek + velem már volt, hogy 1 órát csücsültem az őrszobán németországban és faggattak, hogy milyen céllal indulok afganisztánba... Mindezt úgy hogy egy mukkot nem beszéltünk közös nyelven :D
2015. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2 óra a minimum.

Vagy mondjuk Budapesten talán elég a 2 óra, de egy nagyobb repülőtéren ahol szinte kilómétereket kell gyalogolnod és millióan vannak, akkor inkább 3 óra.

2015. okt. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
elég 1 óra is. Úgyis a becsekkolás 1 órával elötte lehetséges addig meg minek ott ücsörögni? Becsekkolsz bedobod a bőröndöt, bemész a vároba még ott is uncsi lesz :D De ha gondolod mehetsz 2 órával elötte az a biztos.
2015. okt. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kapu nyitás, vagy is a gépbe beszállás függ a gép nagyságától is de az 80-40 perccel az indulás elött kezdödik. A kapu zárás kb 15 perccel a felszállás elött van.


A kérdés, hogy mennyi csomaggal utazol, ha van feladandó, megcsináltad-e a check-in-t, és mennyien lesznek az átvizsgáláskor.


Èn pont a tavasszal mérgelödtem, mert kislányommal utaztam feladnadó koffer nélkül. Ès kimentünk 2 órával elöbb. Egyböl mentünk befele, és az elsöbbségi átvizsgáláson kb 20 nyugdíjast elöztettek be a gyerekesek elött. A sima részen gyorsabb volt mint az elsöbbségiben. 1 órát vártunk oitt sok sok kisgyerekes meddigre a sok nyugdíjast átvizsgálták mert mindenük csipogott, és nem értették miért kellett levetközniük stb...

Pont kapunyitásra értünk oda, habár én mindig utolsónak ülök be a gyerekekkel, mert akkor nem kell annyit öcsürügniük.

2015. okt. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!