Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Wizzair gépen, kézitáskában...

A Wizzair gépen, kézitáskában hozható-e nyers hurka, és sütni való kolbász Németországba?

Figyelt kérdés

2015. nov. 14. 15:42
 1/5 anonim válasza:
Én sült libát vittem a táskámban semmi baj nem volt belőle.Akkor...
2015. nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vihető, de én úgy jártam, hogy a feladandóba raktam és bombának érzékelte a rendszerük, ezért visszahívtak a biztonsági szobába, hívtak rendőrt és előttük kellett kinyitnom a bőröndöm :) Míg vártuk a rendőröket, megbeszéltük a biztonságissal, hogy a hurka lehet a ludas. Szóval jobban is jársz, ha a kézibe rakod. Ja és az enyém már megvolt sütve :)
2015. nov. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy akkor nem jól emlékszem, de mintha amikor oda repültem, azt mondták volna, hogy szigorú szabályaik vannak az élelmiszerbevitelre, és pl nyers húst egyáltalán nem lehet bevinni semelyik poggyászban.
2015. nov. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kézipoggyászban NEM! [link] Folyadéknak számító tárgyak:

Csokoládé krémek, krémek, olajak, italok, kenhető sajtok, májkrémek, paszták, mogyoróvaj, levesek,, szörpök, szirupok, víz, joghurt, túró, túró rudi, vaj, margarin, fagyasztott ételek, konzervek, hurka, kolbász,


Hopp...

2015. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Èn rendszeresen teszek a kèzitàskàba szalámit, kolbàszt, szalonnàt stb. Szóval a hagyomànyos hazait. Eddig mèg egyszer sem volt gond semmivel. Mondjuk nem Nèmetorszàgba szoktam utazni. Èlelmiszer beviteli szempontból szerintem senkit nem èrdekel mit visszel el. Esetleg az èrkezès helyszinèn lehet èrdekes, hogy mit viszel be. Azt tudom, hogy Dubai-ban szigorúan àtvizsgàlnak ès semmit nem engednek be ami disznó fèlesèget tartalmazhat. Ha esetleg egyszer arra jàrnàl.
2015. nov. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!