Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair gépre vihetek fel...

Wizzair gépre vihetek fel kolbászos szendvicset hagymával és konzerv májkrémet?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Semmilyen szabály nem tiltja, de kultúrember nem eszik erősen "illatozó" dolgokat olyan helyen, ahol másokkal, pláne idegenekkel van összezárva. Tegyél inkább sonkát és paprikát vagy egy szelet paradicsomot abba a szendvicsbe!
2013. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nemrosz ötlet. De a konzerv is megengedett? Azt persze nem fönt fogom kenyérre kenni csak 2 napra olcsóbb ha viszünk magunkkal kaját.
2013. jún. 11. 13:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Konzervet nyugodtan vihetsz.
2013. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. jún. 11. 14:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Viszont a konzervnél be kell tartani a folyadékokra vonatkozó előírásokat!
2013. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na ezt nemértem. Be kell zsacskózni vagy korlátozva van a mennyisége? ugye ez nem folyékony
2013. jún. 11. 15:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A krémes dolgok is folyékonynak számítanak. Tutira tudom, mert tegnap hoztam haza miniüveges dzsemeket Franciaországból, és bizony kivetették a csomagból megnézni. Szerencsére féldecis kiszerelésben voltak, és csak 4 darab volt, így nem volt gond vele.
2013. jún. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, folyadéknak számít, tehát egyenként max 100ml (100g) lehet és max 1 literes zacskóba kell tenni.
2013. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Lehet mégsem viszünk kaját. sok macera
2013. jún. 11. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!