Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit tudtok mesélni a repülésrő...

Mit tudtok mesélni a repülésről? Első élmény?

Figyelt kérdés

Tavaszra utazom majd először repülővel és nem tudom mire számítsak. És mit szabad vinni magukkal, mi az amit nem? Ha esetleg tudjátok, saját tapasztalat..

Köszönöm szépen előre is a válaszokat



2015. dec. 11. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Szia! :) Én 16 évesen repültek először, 1 éve. 2oras volt a repülőút. Hat először is ugye be kell csekkolni, megkapod a repülőjegy első "változatát", majd át kell menni egy ilyen ellenőrző kapun ( nem- e csempészel valamit nincs-e rajtad olyan ami nem kene....) itt le kell venni magadról minden fémet, ékszert, övet... En becsipogtam úgyhogy engem meg rendesen at is vizsgáltak. :D

Utanna kaptuk kézbe a jegyet, es megkezdtuk a beszállást. Szerintem amugy jo volt meg a legorvenyt is ki lehetett bírni, bár leszállás elott volt valami probléma amikor majdnem lezuhantunk de nem történt semmi mert végülis le szálltunk csak azt a zuhanasszeruseget mar nem bírta a gyomrom.

2015. dec. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
uff köszii a válaszod :)
2015. dec. 11. 16:14
 3/4 anonim válasza:
100%
Semmi gond nincs. Kényelmes és nyugalmas. Nem kel laggódni ! :)
2015. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké.. Köszi a válaszod 😃
2015. dec. 12. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!