Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miben szoktatok utazni ha más...

Miben szoktatok utazni ha más éghajlatú földrészre utaztok?

Figyelt kérdés
Gondolok most arra, hogy Magyarországon tél van, ott meg 40fok.
2015. dec. 16. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
kenytelen vagy rendesen feloltozni kulonben megfagysz a repterig.
2015. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én törekszem valami átmenetre. Pl. kabátot nem viszek, a reptérig úgyis autóval megyünk, ott kibírom azt az egy-két percet kabát nélkül. Egy vékonyabb cipő, kényelmes farmer, vékony felső, egy zipzáras pulcsi, amit kinn beteszek a csomagba. Ha nagyon meleg helyre mész, egy szandált tegyél a kézicsomagba, amit rögtön át tudsz húzni.
2015. dec. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt szoktam csinálni, hogy viszem magammal a kabátot, aztán ahogyan megérkezünk arra a meleg helyre, kiakasztom szellőzni. (Persze ha a kertben majmok is vannak, akkor nem akasztom ki)


De az igazsághoz tartozik, hogy én mindig busszal megyek ki a reptérre, és mindig átszállással megyek meleg helyekre. Ott meg minden előfordulhat.

2015. dec. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi 1 hete jöttünk vissza egy thaiföldi nyaralásról. Mivel terv része volt hazafelé jövet 2 napos pekingi út is, így farmer, vékony pulcsi, és nem túl vastag kabátot viseltünk.

De emlékszem sok embert láttam akik szintén Thaiföldre mentek mint mi, és volt aki már kis sortban, topban volt. Nyilván ők már rutinos utazók..:) Azt már megbeszéltük a párommal, hogy legközelebb ha megint ilyen meleg helyre megyünk akkor csak a farmer és egy pulcsi lesz az ami "meleg" ruhának fog tűnni. Annyi ideig úgysem lesz az ember hidegben, hogy fázzon..

2015. dec. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minket kivittek a reptérre.


A férjem nem is rémlik miben utazott. Azt tudom, hogy a cipőjét még a reptéren (érkezéskor) átcserélte papucsra. Azt hiszem hosszú nadrágban volt, nem farmerben valami vékonyabban.


Rajtam egy vékonyabb spagettipános egyberuha volt, leggings, balerinacipő és mivel nagyon fázós vagyok egy kardigán ami a repülőn a légkondiban nagyon jó volt. Amint leszálltunk a kardigánt és a leggingset levettem, az ment a táskába, a balerinacipőt pedig szandálra cseréltem.


Ja és volt nálam egy meleg zokni a kézipoggyászban, ami szintén a légkondi miatt kellett.

2015. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző télen voltam Mexikóban (ott akkor kb. olyan idő volt, mint itt májusban), akkor elindultam télikabátban és sportcipőben (a bakancsot azért túlzásnak éreztem), érkezés után pedig egyszerűen nem vettem fel a kabátot. Késő este volt, úgyhogy pulóverben se volt melegem.
2015. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! :)

Egyébként Közel Keletre megyek.

2015. dec. 18. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Közelre, vagy keletre? Vagy a Közel-Keletre?

A slendriánságot mindig elítéltem.

2015. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Közel-Kelet.
2015. dec. 18. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!