Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Canadabol magyarba, atszallass...

Canadabol magyarba, atszallassal, lufthansaval. Tomerdek kerdes, valaszra var?

Figyelt kérdés

Rovid reszletezes, januar elejen repulok, frankfurti atszallassal ami negy oras varakozast foglal magaban elvileg.

Egyszer voltam mar ott, csak akkor egy ora volt az atszallas meg kesett a gepem, igy majdnem en is lekestem a magyarba tarto repulot.


Hanem az elso kerdesem, mivel Magyar allampolgar vagyok, kimehetek korulnezni?

2: ha kimentem, utana ugyan ugy be kell csekkoljak annak ellenere h mar megvan a 'jegyem'?

3: ha nem, akkr mit tudok csinalni annyi ideig ott?

4: esetleg nem lesz arrafele valaki mas it?


Aztan frankfurttol eltekintve kerdeznem h szerintetek szamitalkatreszeket hogy szallitsam? Dobozos minden, meg nincs tul sok helyem bebugyolalni 12reteg puttyogosfoliaba mindet, de nem tudom h kezi poggyaszban vihetnem e( komplett konfiguracio haz es tap nelkul ) vagy a borondombe tegyem ?


Telen meg nem repultem, telen is kvahideg van a gepeken mint nyaron? Mert ha lehetne, nem vennek fel kabatot, mert nem egy business classon utazom igy nincsen tul sok helyem.


A laptoptaska es/vagy a hatizsak az nem minosul kezipoggyasznak ugye?

Szerencsere tobb dolgot viszek vissza magyarorszagrol mint amivel jottem ezert nem tudom, hogy mi van. ( a laptopot egy ismerosom kuldi egy rokonanak, teljesen kulon all a szamitogep alkatreszektol )


Elore is koszonom ha valaki veszi a faradtsagot es megvalaszolja a kerdeseimet. :)

Ha valaki jan 7en hasonlo utvonalon repul ( frankfurtbol mar 8an xD ) az szoljon hatha ossze tudunk beszelni ;)



2015. dec. 31. 06:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tud valaki valami internet kavezot vagy jatektermet vagy barmit amivel el lehet utni az idot?
2016. jan. 3. 20:07
 12/14 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy az egyetemet csinálod - komuveskent vagy esetleg acskent.
2016. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb reptéren vn ngyenes wifi, szóva nem gáz.
2016. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bocsi a zavaros válaszomért, javítani akartam, erre meg elküldte magától..


Szóval a reptereken van ingyenes wifi általában, illetve gépek amiket használhatsz. De keresd meg a reptér honlapját, ott mindent megtalálsz. Frankfurtban van ingyenes kávé, illetve újság. Szóval iszol egy kávét olvasgatod az újságokat, mászkálsz egy kicsit már indulsz is tovább. Ha magyarul írsz Kanada az Kanada hiába angolul más. Ha angolul írsz írj angolul, ha magyarul magyarul. Az ember jobban tud koncentrálni a kérdésedre ha nem zavaros a kérdés.

2016. jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!