Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair-nál mi van akkor ha...

Wizzair-nál mi van akkor ha nagyobb a kézipoggyászom mint a megengedett?

Figyelt kérdés

Észreveszik-e ha 8 cm-el nagyobb, mennyire szokták ellenőrzizni? Mi történika akkor ha ott derül ki hogy túl nagy a bőröndöm?

42*32*25 cm helyett az én bőröndöm 49*34*22 cm.



2016. febr. 8. 16:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hat az mas, ha jossz..mas orszagokban nincs olyan nagy szigor ,mint a Wizzair-nel Budapesten.
2016. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%
Felteszik a kérdést, hogy ott kívánod-e hagyni a reptéren, vagy kifizeted a nagy kézipoggyászt, ami a reptéren már jó drága? De csak kb. 4 ezer forint, ha előre kifizeted, és 3 órával az indulás előtt ez még megoldható. Szerintem fizesd ki, rémesen idegesítő, amikor az ilyen idióták miatt áll a sor, akik nem képesek a poggyászukat lemérni, és annak megfelelő opciókat venni a jegyhez. Milánóban jártam így a múltkor, a hülye repteresek fél órákat elcsesztek egy-egy ilyen értetlen utasra.
2016. febr. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem Budapesten is volt amikor késés miatt nem nézték mert az volt a fontos, hogy gyorsan induljon a gép.
2016. febr. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet hülye kérdés,de nekem sporttáskám lesz,és oldalt állítva fog beleférni a keretbe.A mérete 25(mag.)×38(szél.)×21(mélys.)Így is jó nekik?
2016. márc. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utolsó a te táskád minden oldalról méreten belül van, így persze, hogy jó. Tök mindegy mit hívsz magasságnak vagy szélességnek vagy hosszúságnak. Van egy fém keret a reptéren, abba kell tudnod beletenni. Állítva, fektetve vagy máshogy az mindegy.
2016. márc. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyszerű,köszönöm szépen!
2016. márc. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!