Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Poggyász check-in egyszer...

Poggyász check-in egyszer vagy kétszer szükséges az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Holnap utazom a Finnair légitársasággal Lettországba. Először Budapestről Helsinkibe, majd onnan Rigába.

A repülőjegyet más foglalta nekem, így nem tudom, hogy ez átszállásnak minősül-e.

A Finnair honlapján már megcsináltam az online checkin-t és kinyomtattam két beszállókártyát.


A poggyászt ilyenkor elég egyszer becsekkolni? Vagy Helsinkiben ismételtem be kell csekkolnom majd a poggyászomat?


Köszönöm a gyors választ!



2015. febr. 8. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
nem kell lecsekkoltatni átszálláskor
2015. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak simán kiszállsz,Hkiben,aztán megkeresed a kaput,ahonnan indul a a lettországi járat.
2015. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor Budapesten becsekkolsz, akkor látni fogják, hogy a végcél Riga és eleve úgy csekkolják be a csomagodat, szóval azzal már nem kell foglalkoznod az átszállásnál.
2015. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak nekem kettő külön beszállókártyám van. Az elsőn végállomásnak Helsinki van írva, azon egy szó sem esik arról, hogy én valójában Rigába megyek.


Emiatt vagyok bizonytalan.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. febr. 8. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a beszállókártya a konkrét repülőgépre szól, ezért nyilván azon csak az adott gép célja van feltüntetve.

De a csomagodat már Budapesten is Rigába fogják elvileg felvenni.

De ehhez tényleg azt kellene tudni, hogy átszállással foglalták-e neked Rigába a jegyet, vagy egymástól teljesen függetlenül a kettőt. (Remélhetőleg nem.)

2015. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor becsekkolsz, akkor megkérdezed a pultnál ülő ügyintézőt, hogy hogyan csekkolta be a csomagodat. Nem egyszerű?
2015. febr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!