Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szobalány vagyok és az egyik...

Szobalány vagyok és az egyik szobában találtam értékutalványokat. (A wizz air félmaraton után) honnan tudom hogy ezt nem e használták fel?

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Ha szobalány vagy, akkor nem "találsz" semmit, mert azt valaki ottfelejtette.

Ha meg lopni jársz oda, akkor majd a rendőrség felvilágosít.

2016. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A vendégnek fél éve volt rá hogy visszajöjjön érte, ezután az kapja meg,aki megtalálta az adott szobábat :)

Ha nem tusz értelmeset írni,inkább maradj csöndbe :)

2016. márc. 15. 21:48
 3/6 A kérdező kommentje:
btw. Az ágyo volt kiterítve Thank you felirattal..nemmintha magyarázattal tartoznék Neked..
2016. márc. 15. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Onnan tudod meg, hogy megpróbálod felhasználni.
2016. márc. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%

Miután pontosan tudjátok, hogy ki lakott a szobában, ezért ahelyett, hogy értesítenétek azt aki ottfelejtette azt a dolgot, egyszerűen ellopkodjátok.

Tolvaj banda!


Amúgy egy tolvajkodó szobalány meg főleg ne oktasson ki!

Irány a sitt!

2016. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lakatos Csusztusz válasza:
Te gyökér a legtöbb szálloda szabályzatában benne van hogy a vendéget soha nem értesítik a talált tárgyak miatt. Inkább te ne pofázzl ha nem értesz valamihez.
2016. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!