Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A beszállókártyán útlevélszám,...

A beszállókártyán útlevélszám, de személyivel utazom. Gond lesz?

Figyelt kérdés

A Wizz Airrel utazom Romániába. A check-innél az útlevelem adatait adtam meg, de időközben kiderült, hogy egy hivatalos ügy miatt lehet nem kapom az utazásig vissza az útlevelemet. A gond az, hogy a beszállókártyán az útlevelem adatai vannak meg, és félek, hogy gáz lesz belőle, ha személyit mutatok. Ez reális félelem? Beleköthetnek?


Még soha nem repültem, nem tudom mennyire veszik ezt komolyan, és az utasfelvételi adatokat már nem tudom módosítani.


2016. márc. 29. 09:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez gond lehet. Nemrég olvastam valahol, hogy emiatt valakivel kifizettették a reptéri check-in díját és pont a Wizzair volt. Azzal az okmánnyal kell utazni, mely a beszállókártyán is szerepel!
2016. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Akkor nem sunyítok, inkább megoldom, hogy egyezzenek.
2016. márc. 29. 15:45
 13/14 anonim ***** válasza:
ha felhivod oket a sexvonalon sztem ingyen atmodositjak a szemelyire
2016. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A vége az lett, hogy a vízumeljárást meggyorsíttattam, így időben visszakapom az útlevelemet.
2016. márc. 30. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!