Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Túlsúlyos embernek elég egy...

Túlsúlyos embernek elég egy sima hely repülőn, vagy válasszuk a nagyobb lábrészes ülőhelyet?

Figyelt kérdés
140-150 kg körüli személy,félek hogy nem lesz elég a sima hely neki. A nagyobb lábrészes helynél az ülő rész is szélesebb?

2016. márc. 30. 10:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
En a helyetekben biztos nem fapadossal mennek, hanem hagyomanyos legitarsasaggal, ahol van elso osztaly. Tulsulyos szemely nem ulhet elso sorban, nem ulhet veszkijaratnal ahogy irtak felettem, mashova - most tenyleg nem bunkosagbol, de sokat repultem, normal alkatu lany vagyok, lattam tobbfele tipusu gepen mekkora a hely - egyszeruen nem fog beferni mar az ulesekhez sem, az ovet bekotni pedig vegkepp lehetetlennek tunik meg ha be is preselodik a helyere valahogy. Es pont emiatt nehany legitarsasag szeret azzal potdijazni hogy megveteti a tulsulyos utassal valamelyik mellette levo helyet is, vagy ha erre nem hajlando akkor biztonsagi okbol lerakhatjak (Ryanairnel es Airfrancenel is volt ilyen ulesvasarolgatasra precedens, ahogyan arra is hogy biztonsagi okokra hivatkozva - gep tulsulya - leraktak a tulsulyos utast egy masik, kevesbe toltott jaratra). Szoval legyetek mindenre felkeszulve, es fapadost semmikeppen nem javaslok.
2016. márc. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak easyjettel es norwegiannal tudunk menni,más lehetőség nincs.Akkor mégis mit tegyünk,nem hiszem el hogy túlsúlyos személynek ekkora problémát okoz egy repülőút :(
2016. ápr. 1. 10:06
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor mégis mit tegyünk"


Én már megírtam: próbálj meg az ügyfélszolgálattal kommunikálni. ha nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, akkor keress egy segítőt, aki tud angolul és tolmácsol.

Ha meg egyszerűbben akarod megoldani a dolgot, akkor vegyél 2 széket neki.

2016. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. ápr. 1. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!