Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Üdv. A mai nap (2016. 03.30-án...

Nixxi kérdése:

Üdv. A mai nap (2016. 03.30-án) néztem fel a WizzTours oldalra, ahol a legolcsóbb csomagok között barangoltam. Adott egy út Barcelónába (oda vissza 3 nap) 2 felnőtt, repülőjegy + hotel - mindez 65 ezer Ft-ért. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés

#Wizzair #Barcelona #repülőjegy olcsón
2016. márc. 30. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen! :) Gondolom olyan napok esnek bele, amikor rosszabb a gép töltöttsége. :)
2016. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És ez tényleg 2 főre, oda - vissza a repülőjegyet is tartalmazza? És vannak egyéb rejtett költségek ilyenkor?

Vmilyen illeték stb?

2016. márc. 30. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom van-e értelme mondanom, de ha eljutottál a wizzair honlapjára, nem lenne nagy kunszt megnézned a repülőjegy árakat is külön-külön, meg a szállás árakat.

Ha ezt megtennéd, akkor látnád, hogy fejenként 30 euró oda a teljes árú retúr repülőjegy. Nincs 10eFt.

Ha rákeresel a hotel árakra, azt fogod látni, hogy 4 csillagos hotelt kapsz két főre és két napra összesen 40.000 forintért.

Magyarán 60 ezer forintból te magad kihozod épp ezt az utat két főre.

Ha még transzfer kérdésed van, keress rá a barcelonai T10-es gyűjtőjegyre.


Már csak azt nem értem, miért lelkendezel, mikor dupla árban akarnak neked valamit eladni???

2016. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.

Nem jár mindenki ennyire nyitott szemmel, bocsi. (Főleg úgy, hogy még korábban nem állt módomban sem repülővel, sem máshogy külföldre utazni). Pont emiatt lelkendeztem ennyire.

2016. márc. 31. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!