Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lehetséges repülővel Kubából...

Lehetséges repülővel Kubából Miamiba utazni? Én sehol sem találok repülőjáratot, külföldi oldalon sem.

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Mivel az amerikai allampolgaroknak tilos Kubaba utazniuk, szerinted van legitarsasag aki szervez ilyen lehetetlen utra jaratot?


Kozvetlenul nem tudsz Kubabol az USAba repulni, csak ha Mexicoba vagy Kanadaba repulsz elszor.

2013. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy van pár reptér ahová lehet repülni és Maimi is köztük van.

Ezt érdemes megnézni:

[link]

Tehát ez alapján én az AA ajánlanám:

[link]

Annyi, hogy ezek a járatok nagyon nagyon tele vannak, pont azért mert csak néhány reptére repülhetnek Kubából az USA-ba az emberek.

2013. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bocsi Miami.. Megnéztem az AA oldalát és nem adott ki semmit. Van mégegy a SkyKing, de hiába találtam meg a honlapjukat nem lehet ott foglalni. Talán ők tudnak segíteni:

[link]

2013. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#1 jó nagy hülyeségeket beszél, Kuba legelső nemzetközi repülőjárata Miamibe indult Havannából és azóta is sok charter indul Miamiből, az európai turisták általában ott szállnak át, ha nem közvetlen járattal mennek. Emellett Floridában él a legnagyobb külföldi kubai közösség (ők tartják el a fél országot a hazaküldött dollárokból).


Már az amerikaiaknak se akkora tabu Kuba, mint mondjuk a 80-as években kis utánajárással eljuthathnak oda.


Itt a lista, 5 légitársaság repül Havannába Miamiből és más repterekre is vannak járatok: [link]

2013. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem azért..de AA Eagle rendszeresen közlekedik oda. Keveritek a szezont a fazonnal..kereskedelmi tilalom van, nem pedig személyi szabadság korlátozás
2013. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

En az expediat es a cheapoairt is megneztem, de nem talaltam repulo jaratot MIA es HAV kozott... Ha ti (ma 22:18 es kedves ma 22:27) tudtok ilyen repjegy keresot ami talal, legyszives osszatok meg a linket! Megneztem az AA-oldalt is ami az AEagle-t uzemelteti, de nem adott ki talalatot. Kedves felvilagosult kommentelo, keress nekunk legyszives repulot az USA es Cuba kozott!


Keveritek a szezont a fazonnal..kereskedelmi tilalom van, nem pedig személyi szabadság korlátozás


Amerikai allampolgarok, illetve zoldkartyaval rendelkezo kulfoldiek nem kolthetnek penzt Cubaban es ajandekot sem fogadhatnak el. Vagyis: ha vki Cubaba akar utazni, akkor ugye nem reggel megy/este jon, vagyis valahol aludni kell, peldaul hotelban? - nem lehet, mert nem lehet penzt kolteni Cubaban.


De nekem van egy baratom, akinel lakhatok - nem lehet, mert ajandekot sem szabad elfogadni. Hidd el ki van ez talalva. Ha valaki Cubaba akar utazni es amerikai vagy zoldkartyas, akkor kulon engedelyt kell kernie. (ugyhogy hivhatod ezt nyugodtan szemelyi szabadsag korlatozasnak...)


(forras: [link]

2013. aug. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt nem mondom, hogy könnyű fogalni, de járat van. Gondolom utazási irodán vagy hasonlón lehet csak intézni.

Nézd meg a Miami vagy a Havanna reptér honlapját és az induló és érkező járatok között ott vannak.

pl. [link]

2013. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ott van a társaságok közt az AA

2013. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tovább segítek nektek..egy kis google...


F3* 1302 Sky King (MIA) Miami 10:10 AM Scheduled

On-time


SY 8831 Sun Country (MIA) Miami 10:42 AM Scheduled

On-time


AA 9451 American Airlines (MIA) Miami 2:50 PM Scheduled


Ezek a mai indulások, na ennyit erről:)

2013. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hozzászólást!!!
2013. aug. 23. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!