Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Budapestről Eilat-ba (Izrael)...

Budapestről Eilat-ba (Izrael) tartó járat megszűnik a Ryanairnél?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem lehet jegyet kapni semmilyen dátumra. Ennek mi lehet az oka?
2016. ápr. 4. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, már régótamtudni.
2016. ápr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem szűnik az meg, sőt sűrítik is majd. Csak hát ez téli járat, majd Novembertől. Arra tessék még figyelni ha nagyon előre foglaltok hogy amint a Ramon reptér megnyilik, a Ryanair átvált oda (mivel mind az Ovda mind az Eilat repterek megszűnnek akkor).
2016. ápr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De hát kb. tavaly óta megy ez a járat. Máris megszüntetik? Pozsony->Eilat jegyek vannak, szintén a Ryanairnél. Budapest nem lesz?
2016. ápr. 5. 00:05
 4/10 A kérdező kommentje:

(Ezt még az első kommentelőnek írtam)

A második válasz jobban tetszik. :)

Bár az továbbra is furcsa, hogy Pozsonyból lehet már foglalni (valóban novembertől, ahogy mondod). Remélem erre a ramon airportra sem fognak sokkal drágábban vinni, úgy nézem még közelebb van Eilathoz, mint Ovda.

2016. ápr. 5. 00:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szerintem nem jött be ez a járat a Ryanair-nek, nagyon olcsón adták rá a jegyeket szinte végig.
2016. ápr. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Második vagyok. Ugye tudod hogy az izraeli kormány 45 eurót fizet a Ryanairnek minden utasért? Vagy úgy beszélsz a levegőbe hogy fogalmad sincs mi történik?

Gondolom izraeli sajtót nem olvasol, ivritül nem tudsz... na várj keresek neked valami angol forrást: [link]

2016. ápr. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És?
2016. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, remélem így lesz ahogy írják :)
2016. ápr. 5. 18:01
 9/10 anonim ***** válasza:

> Első vagyok, szerintem nem jött be ez a járat a Ryanair-nek, nagyon olcsón adták rá a jegyeket szinte végig.


szerintem meg amit írsz az tájékozatlan marhaság, ld fent miért adták olcsón a jegyeket.

2016. ápr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem szűnik meg, szezonális járat.
2016. ápr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!