Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A tripsta. De - oldalról...

A tripsta. De - oldalról foglalt már esetleg valaki repjegyet? Jóval olcsóbb mint a skyscanner és a többi, de félek, hogy behúzzák a pénzem. A momondo dobta ki az ő ajánlatukat ami a legjobb.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 21. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha eljutottál a foglalási oldal legvégéig, és még mindig azt találod, hogy az áruk olcsóbb mint minden más alternatíva, akkor nyugodtan foglalj náluk.

Azt ugye tudod, ha bankkártyával fizetsz és komoly helyen - a tripsta ilyen -, nem bukhatsz rajta.

2016. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En naluk foglaltam mar. Semmi baj nem volt. Amugy a skyscanner is eleg gyakran hozzajuk iranyit, mert az csak egy gyujtooldal es a tripsta altalaban a legolcsobbak egyike.
2016. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is tripstán vettem, még van idő az utazásig de a jegy tuti megvan mert betudok lépni a légitársaság honlapján a foglalási kódommal.
2016. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szuper!:) Köszönöm szepen a válaszokat!
2016. ápr. 28. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!