Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A ryanair járatán hogyan...

Ryanair kérdése:

A ryanair járatán hogyan tudok csak elsőbbségi beszállást venni a már foglalt jegyekhez, űlőhely nélkül? Ha valaki tud segitsen. Koszonom.

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:

A ryan automatikusan ad ülőhelyet is. A vásárláskor megkérdezi hogy akarsz-e elsőbbségit. Akkor tudod megvenni. Sztem online check-in-nél már nem lehet, de meg kell nézni foglalható-e még extra szolgáltatás.


De egyébként az elsőbbséginek sosem értettem mi értelme van.

2015. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mikor vettem csak akkor dobta fel az elsobbsegit amikor bejeloltem az ulohelyet is. Szerinted akkor amikor a jegyet nyomtatom akkor meg ad lehetoseget a bejelolesre? Most vettem eloszor egyedul jegyet es meg nincs tapasztalatom ezert benazok. Segitsetek legyszi!
2015. jan. 31. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem utólag nem fogsz tudni elsőbbségit venni. De mint mondtam, az elsőbbséginek nincs semmi jelentősége. Miért kell az neked? Rokkant vagy vagy ilyenek?
2015. jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha rokkant lenne akkor pláne nincs értelme mert külön és elsőnek viszik a gépre.

De egyébként sincs semmi értelme.


Kérdező: senkinek sem kell állni! És minden hely egyformán kényelmetlen.

2015. febr. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tolókocsis, akkor igen. De ha eltörte a karját, vagy sántít, vagy fáj a háta, akkor nem. Ebben az esetben talán lenne értelme, de mivel csak kb 2 perccel mehet fel előbb, így mégsincs.
2015. febr. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem van ertelme mert nem kell rohannom hogy kapunyitaskor az elso x-be benne legyek hogy a csomagom biztos feltudjam vinni az utasterbe. Nem eloszor utazom csak most vettem eletembe eloszor jegyet es nem eleg egyertelmu hogy hogyan is kell elsobbsegit venni ezert kerdeztem hatha valaki tudja.Egy ismerosom a borondjet mar nem tudta felvinni hatra pakoltak es mire Londonba megkapta kiloptak belole ezt azt.Na ezert szeretnek elsobbsegit venni. Koszonom mindenkinek a segitseget. Egyebbkent nem lenne fontos de igy lehet hogy sikerul felvinnem a borondom.
2015. febr. 1. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!