Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Vannak most valamelyik fapados...

Vannak most valamelyik fapados légitársaságnál "filléres" jegyek?

Figyelt kérdés

Egy hirtelen jött ötlet ihlette a kérdést, és google sem tudott segíteni. Repültem még korábban 1 centért meg egy-kétezer forintért, és az érdekelne, van valahol most ilyen akció? Az úticél igazából mindegy, csak elutaznék pár napra, körülnéznék, és ennyi. Budapesti indulással gondoltam.

Köszi előre is!


2016. máj. 6. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ennyire olcsó jegyek csak abban az évben voltak, amikor a Ryanair bejött, azóta nem. A legolcsóbb jegyek 5-6 ezer körül szoktak lenni retúr, pl. pár hete én egy londoni jegyet vettem 7200-ért.
2016. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tudsz linkelni egy oldalt, ahol láthatom ezeket a dolgokat, hogy hol van most épp akció?
2016. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Jelenleg is egy centes a legeslegolcsóbb magyar indulású jegy.

De ezt neked kellene kikeresned.

2016. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ah, ezt a segítőkészséget, köszönöm, harmadik válaszoló. Miután te megtaláltad, biztos nehéz lett volna belinkelni...
2016. máj. 6. 16:33
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem feladatom megmutatni, hol és hogyan indulj neki. Ez lesz a te dolgod.

Én csak annyit segítettem, hogy megmondtam, mennyi a legeslegeslegolcsóbb, amennyit manapság találhatsz.

Innentől ... alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra.

2016. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok, az 52%-os egyszerűen hazudik, csak nagyot akart mondani, de nem véletlenül nem akar linkelni semmit.


Vannak egyébként keresőoldalak, ahol lehet keresni, pl. Skyscanner.hu vagy azair.cz, de én inkább a fapados cégek saját oldalait szoktam nézegetni (ryanair, wizzair stb.) vagy tudom még ajánlani a repjegyportal.com-ot, ahol rendszeresen nyomják a jó ajánlatokat.

2016. máj. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm az előttem válaszoló köcsögnek a hozzászólást.
2016. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Ő legalább tud segíteni, nem pedig itt kamuzni, és nagyképű ek lenni, aki egy oldalt se tud belinkelni...
2016. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 Fáj az igazság kiskomám? Azt még be tudod bizonyítani, hogy nem vagy hazug, de azt, hogy nem vagy poecsfej már aligha.
2016. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Debrecenből ha elmégy WIZZ-el akkor 3000-ért van jegy Párizsba Brüsszelbe és Malmöbe.
2016. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!