Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair gépeken mely ülések...

Ryanair gépeken mely ülések mellett van ablak?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valaki emlékszik az ülésére és arra, hogy volt-e mellette ablak, vagy hasonló, szeretném, ha segítene, épp repjegyfoglalásban vagyok.

2016. máj. 11. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Az A és az F jelűek mellett.
2016. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

You don't say...

Én valahogy a sorokra gondoltam, de kösz :D

2016. máj. 11. 14:22
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Oké, akkor még egyszer: minden A és F jelű ülés mellett.
2016. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
En sem ertem. Az osszes A es F jelu ules mellett lesz ablak, minden sorban. Vagyis minden sorra jut egy ablak. De egyebkent kivalasztod milyen tipusu gep "alaprajzara" vagy kivancsi es meg is nezheted pontosan hogyan nez ki.
2016. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Meg a repjegy foglalasnal mikor seat selection van azt is egy repulogep rajza alapjan valaszthatod, szoval pontosan latni fogod.
2016. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Nincs minden szélső ülés mellett ablak. A 11A a legrosszabb ilyen szempontból, onnan gyakorlatilag egyáltalán nem lehet kilátni. A 12A és 12F mellől is hiányzik egy-egy ablak, de ezekről a helyekről ha kicsit előredőlsz, az előző ablakokon kilátsz.
2016. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
... a szárny felett is hiába van ablak, csak a szárnyat nézegetheted...
2016. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tevedes egyebkent, nem minden szelso uleshez jut egy ablak, van olyan sor ami pont ugy esik, hogy az elotte levo ablakon alig lehet kilatni, a mogotte levon meg mar nem lehet.

Foglalasnal az ules kivalasztasnal nincsenek az ablakok felrajzolva, sajnos.

Mindenesetre talaltam kesobb egy ryanair forumot angol nyelven, ahol vazoljak a tobbiek h hova kell ulni ha az ember ablakot akar, a 29. sort nagyon dicsertek.

Koszonom a segitseget.

2016. máj. 12. 08:48
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ami persze semmit nem fog érni ha felhős idő van.
2016. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Milyen jo lesz majd ket emberen is atmaszni ha pisilni kell Nem is beszelve arrol ha menekulni kell.. ;)
2016. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!