Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan vigyek repülőre pálinká...

Hogyan vigyek repülőre pálinkát? Lehet venni a duty free-ben?

Figyelt kérdés
Sosem repültem még, egy francia barátomhoz megyek ki a nyáron és szeretnék neki vinni pálinkát, mert nagyon szerette. Viszont nem viszek mást csak kézipoggyászt, amibe nem tehetek (sok) folyadékot. Lehet kapni a dutty freeben pálinkát, ha igen mennyiért és milyet? Azt akkor felvihetem a gépre, nem?

2016. máj. 11. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni persze. En legutobb olyan picinyke par centeset lattam 1700 forint korul, rendes uveges meretut pedig ha jol emlekszem 6-7000 korul. De szoktak lenni akciok is. En legutobb akcioban Tokajit vittem, az 5000 valamennyi volt.
2016. máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, jó drágán, 18-20€/0,35l.


De leellenőrizheted itt: [link]

2016. máj. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, ez nagyszerű :)

Amugy, csak igy magyaros mentalitassal azért megkerdezem még, hogy mi van akkor ha van a taskamban egy uveg palinka es nem szolok rola es mehprolok felszalni vele? Higy vehetik eszre? Ha eszreveszik, akkor mi tortenhet?

2016. máj. 13. 22:02
 4/7 anonim ***** válasza:
A duty freeben mikor fizetsz, akkor kapsz egy szep nagy szatyrot (legutobb nekem szep pirosat adtak), abba az elado rakja bele amit veszel, majd a blokk is bele a zacskoba, es utana azt lezarja o a szutyot (nekem legutobb csak szetszaggatni sikerult), es ezt igy kell felvinned, hogg nalad van egy kezipoggyasz meg egy duty free zacsi. Ne rejtegesd, total felesleges. Senki nem fogja nezni, ezek felviheto dolgok. Kesobb kenyelembol a gepen persze rakd bele valamibe.
2016. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Ja hogy te arra gondoltal hogy kintrol veszel egy palinkat es azt viszed? Eselytelen. Mar a biztonsagi ellenorzesnel kidobatjak veled (kinyitott taskat kell mutatnod az ellenornek, ha meg az o szemet elkeruli az atvizsgalason nem tud atmenni).
2016. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, mindkettő kérdéses volt :)
2016. máj. 14. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Úgyse tudod átcsempészni, mivel a kéziket is átvilágítják és kivetetik az üveget.Max feladott poggyászban lehet házit vinni.
2016. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!