Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Carryon Sherpa bőrönd Ismeri...

Carryon Sherpa bőrönd Ismeri valaki? Repüléshez keresek bőröndöt Londonig úgyhogy jó lenne minőségit venni.

Figyelt kérdés

#repülés #Anglia #bőrönd. segítség
2016. máj. 15. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:

1. London közel van de nem a távolság számít hanem az átszállások száma....


2. Minőségi bőröndöt Magyarországon legfeljebb elvétve kapni, német webshopban tessék körülnézni. Ennek leginkább az az oka hogy a minőséget meg kell fizetni, 350-400 EUR az alja.

2016. máj. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a Samsonite-ot tudom javasolni, az idehaza is elérhető és nagyon jó minőség. Én 14 éve használok egyet heti rendszerességel és még mindig egyben van, sőt...
2016. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a Samsonite nem rossz, nekem is az egyik legtöbbet használt bőröndöm egy Firelite viszont ettől még igaz marad hogy német webshopban tessék körülnézni, pl. ez az 55 cm-s Cosmolite [link] 100e ft vs [link] 240 EUR, a szállítás meg ingyen van, baromira nem mindegy.
2016. máj. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Au-pair ként megyek ki, így nincs lehetőségem ennyire drága bőröndre, de akkor lehet veszek egy kínait olcsón had törjön egyenlőre és ha már van egy kis tartalékom lecserélem
2016. jún. 2. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!