Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Sajnos nem sokára muszáj...

Sajnos nem sokára muszáj repülőre ülnöm, de én sosem akartam. Mit javasoltak, hogy küzdjem le a félelmemet?

Figyelt kérdés
Üzleti útra kell mennem, kicsit sokkolt is, hogy akkor most muszáj repülnöm, bár én sosem szerettem volna. Szóval az sajnos nem megoldás, hogy nem megyek, valahogy erőt kell vennem magamon. Köszi.
2016. máj. 22. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Alaptalan a félelmed


[link]

2016. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
A repüléstől való félelem sosem alaptalan, mert bármikor történhet katasztrófa. Lehet hogy pont akkor, pont ott.
2016. máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Utolsó, te aztán tudsz önbizalmat adni :D
2016. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Minden nap rengetegen repülnek. Persze balesetek előfordulnak, de nem sűrűbben, mint más közlekedési eszköznél. Jó buli lesz, hidd el. Ha nincs felhő, akkor odaföntről gyönyörű a látvány. Főleg éjszaka. Mint valami világító pókhálók, úgy néznek ki a városok. Engem csak a hosszú út zavar, mert nagyon unalmas.
2016. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges félni, ez a legbiztonságosabb közlekedési eszköz. Én évente többször repülök és mindig alig várom a következő utat. A félelmed szerintem csak az ismeretlen dolog miatt van, ha már ott leszel, nem fogsz félni.
2016. máj. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

sziasztok! köszönöm szépen a válaszokat!


utolsó, igen, valószínű, hogy az ismeretlentől félek.. a motorozástól is nagyon féltem eleinte, persze tudom az ezerszer veszélyesebb mint a repülés. de aztán megszoktam, és tudom, hogy veszélyes, de már legalább nem félek.

2016. máj. 22. 15:35
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#2 Közúton is történhet bármikor katasztrófa.


Tudom, hogy elcsépelt, de mi mást lehet erre mondani? Autóbalesetekben évi egymillióan halnak meg legalább. Repülőgépbaleset meg van évente egy-két komoly. Csak naponta repül többtízezer gép, bármiféle probléma nélkül.

2016. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal veszélyesebb autózni mint repülni.
2016. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pont azért van ekkora hír minden repülőgépkatasztrófából, mert nagyon ritka, hogy ilyen történne. Minden több százezredikre jut csak valami baj, és még ott sem biztos, hogy halálos az a baj.
2016. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A repülést én is utálom, persze akkor nem lenne rossz ha biztosra tudnám hogy nem történik semmi, de mindig bennem van az, hogyha történik valami gebasz akkor nem nagyon van visszaút. Rengeteg dologtól félek rajta. Terrortámadástól, attól hogy a rengeteg gép közül normálisan karban volt e tartva, na meg attól is hogy a pilóta mennyire képzett, esetleg nem borul e el az agya. Szerencsére ritkán vannak nagyobb repülőgép balesetek de ez engem kicsit se vigasztal, mindig bennem lesz hogy pont azzal történik valami amin ülök, így alig várom a leszállást. Főleg a kisebb 200 személyes gépekkel, amiket úgy dobál a szél is ahogy akar.
2016. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!