Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Sajnos nem sokára muszáj...

Sajnos nem sokára muszáj repülőre ülnöm, de én sosem akartam. Mit javasoltak, hogy küzdjem le a félelmemet?

Figyelt kérdés
Üzleti útra kell mennem, kicsit sokkolt is, hogy akkor most muszáj repülnöm, bár én sosem szerettem volna. Szóval az sajnos nem megoldás, hogy nem megyek, valahogy erőt kell vennem magamon. Köszi.
2016. máj. 22. 13:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%
0,25mg Xanax tabletta az indulás előtt fél órával és máris elmúlik a szorongás.
2016. máj. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A repülő valóban a legbiztonságosabb közlekedési eszköz. Ha nagy ritkán mégis történik egy baleset vagy terrortámadás, akkor persze minden tele van vele, de gondolj bele, hogy autóbalesetekről viszont napi szinten hallani a hírekben!

Esetleg egy felest bedobhatsz utazás előtt, hogy megnyugodj, de ne többet, mert az ittas utasokat nem szeretik.

2016. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Betolsz egy felest es berakod a kedvenc zened, majd elvezed a gyorsulast felszallasnal. Leszallashoz ismet egy feles es zene. Ha 50cc-nel nagyobb motorral motorozol, a repules meg sem fog kottyanni hidd el.
2016. máj. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a kommenteket. Már eléggé megbarátkoztam a gondolattal, hogy repülnöm kell, lehet azért hozta nekem a lehetőséget az élet, hogy leküzdjem ezt a félelmemet. Így legalább megismerek egy új országot, ahova egyébként magamtól biztosan nem jutottam volna el.


Szerintem xanaxot nem veszek be, maximum valami gyengébb, gyógynövényes cuccot. Alkoholt egyáltalán nem iszom, úgyhogy a feles kizárva :D Meg rögtön leszállás után találkozom is az üzletfelekkel, nem hinném, hogy díjaznák ha piaszagúan mutatkoznék be nekik :)


600 köbcentis motorral járok, (vagyis visznek) és eleinte nehezen szoktam meg, de most már én magam is hajlok afelé, hogy megtanuljak vezetni, meg már nem úgy állok hozzá 1-1 úthoz, hogy jaj, biztosan balesetezni fogunk. Szóval remélem ilyen alapon majd a repüléstől való félelmem is elmúlik, vagy lehetőleg elő se jön :)

2016. máj. 27. 20:51
 15/15 anonim ***** válasza:
Sokkal tobb autos baleset van mint legikataszrtrofa. Gondolj bele hogy mennyi repulo szall fel es le a vilagon 1 perc alatt. Nemreg egy forgalmas repter kozeleben voltam es percenkent lattam repulot felszallni de ez csak egy repuloter a sok kozul.
2016. jún. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!