Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair repülőjegy olcsóbban?

Wizzair repülőjegy olcsóbban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan kérdésem lenne olyanokhoz, akik Wizzairrel szoktak utazni, hogy lehetséges az, hogy kinéztem egy utat a bud.hu-n pár napja Törökországba oda-vissza ~30.000Ft, tegnap felmentem megint,hogy lefoglaljam,erre ki sem adta ezt a lehetőséget, felmentem a Wizzair honlapjára, ott lefoglaltam ugyanezt ~24.000Ft-ért. Ma kíváncsiságból megnéztem a bud.hu-n, és megint ott van ez a járat az eredeti áron. Ugye nem rontottam el a foglalást? Életemben először foglaltam,és nem volt, aki segítsen. Mindkét dátumra basic csomagot választottam, csak kicsi kézipoggyászom lesz. Azért volt olcsóbb, mert a honlapon vásároltam? Mert felajánlotta,hogy vegyek valami nem tudom milyen csomagot, hogy akkor spórolhatok 2900Ft-ot, de az valami éves dolog volt, azt kattintottam,hogy köszönöm nem kérem. A visszaigazolást megkaptam emailben, ugye nem lesz az,hogy odamegyek, aztán kérnek valami törzsutas pitypangot!? :D Annak kéne szerepelnie a foglalásban, ha valamiért mondjuk nem is lennék jogosult rá,mégis kifizettem? Pl. hogy hozza magával ezt vagy azt a dokumentumot?



2016. máj. 27. 13:44
1 2
 1/18 anonim válasza:
Biztos, hogy elrontani nem tudod. A foglalt utazásokat megnézheted - ami ott van, az már ki van fizetve! Ez alól kivétel a becsekkolás, ha azt választottad, ami 3000 HUF volt még nekem legutóbb.
2016. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Esetleg nézz rá, hogy oda-vissza foglaltál-e. A bud.hu máshogy is számolhatja, mint te (én skyscanneren szoktam keresni), lehet, hogy neki benne volt a +poggyász is.
2016. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ha foglaltál volna wizz discount club tagságit, arról tudnál, mert 9990 Ft az éves díja, amit az első foglalásnál le is vont volna.
2016. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem én is egy tetszőleges napra és a bud.hu-n valóban 6.000 Ft-tal magasabb árat hoz ki, gondolom benne van a jutalékuk. Ezért szigorúan tilos fapados járatra közvetítőkön keresztül jegyet venni.
2016. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugtattatok! :-) Az oda útra 14990Ft, vissza útra pedig csak 8990Ft. Akkor örülök magamnak! :-)
2016. máj. 27. 14:55
 6/18 anonim ***** válasza:
16%

Törökországba oda-vissza kb 7000 (HÉTEZER) forint lett volna a reális ár.

Nem baj, ez a te tanulópénzed volt.

Alapszabály, hogy a jegyet jó helyen és jó időben kell lefoglalni. Ha nincs jobb indokod, a légitársaság oldalát ajánlom. És mielőtt foglalsz, tessék elolvasni mindent, igen az apróbetűt is. És guglizni.


A bud.hu inkább a lúzereknek fenntartott ostoba hely.

2016. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Ne felejts el becsekkolni es kinyomtatni a beszallokartyad!(Isztambulban viszont nincs online check-in ott a pulthoz kell menni)

Ja es az utlevelednek 150 napig ervenyesnek kell lennie.

Jo utat!

2016. máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Tudjuk 6-os... legyszi akkor linket. Parom Torokorszagban el, igazan hasznat vennem minden rosszindulatu kivancsisagtol mentesen. Mar te vagy kb. az otodik aki ilyen legbol kapott arakkal kapalozik, de mikor linket kerek hirtelen eltunik. Szoval kerlek, konyorgom linket! 80-90 ezret sporolnal nekem havonta.
2016. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

nem hinném, hogy légből kapott árak lennének, de csemegézz nyugodtan. [link]

Főszezonban.

2016. máj. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kedves 6os, ez ugyanúgy a Wizzair oldalára linkel, szóval hiába júniusban ennyi, ha júliusban nem. Ugyanezen keresztül foglaltam le, oda kellett kattintani. Júni 17 viszont még nem annyira főszezon, júli és augusztus az. Meg az sem mindegy, melyik repülőtérre megy valaki, mert pl nekem fontos volt, hogy Sabiha G-re menjen, oda meg csak a wizzair megy, az összes többi az Atatürkre megy. Azok meg ahogy néztem 45-60 ezernél kezdődnek ebben az időszakban.
2016. máj. 27. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!