Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van olyan repülő köztársaság...

Van olyan repülő köztársaság ahol 14éven aluli gyerek repülhet egyedül?

Figyelt kérdés
esetleg lehet kisérőt kérni?

2016. jún. 28. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pl. a Szlovák Repülő Köztársaság, és a Koreai Népi Demokratikus Repülő Köztársaság
2016. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Ez aranyos... :-D
2016. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és tudtok konkrét társaságot irni melyikekkel lehet repülni?
2016. jún. 28. 14:47
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondolod a kérdést, akkor nézd meg a repülőtársaság (bocsánat, repülő köztársaság) szabályzatában.
2016. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
x ország konzuli szolgálat - beütöd a googleba, megnézed, hogy mik a feltételei a kiskorú beutazásának (mert nem a légitársaság dönti el), ha kell hozzájáruló nyilatkozat, akkor megírod két nyelven, majd hitelesítteted. Ennyi az egész.
2016. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Minden társaság (köztársaság) fel van készülve egyedül utazó gyerkőcökre. Anno, amikor még 10 éves voltam én is utaztam így Malévval.
2016. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de van ahol nem engedik
2016. jún. 28. 18:30
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Minden köztársaság repül. XDD
2016. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező valami Dieselpunk regényből jöhetett, ahol léghajó bázisokon vannak független mikroországok, mint Sealand a tengeren
2016. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

Tekintsünk el attól hogy a kérdező légitársaság helyett repülő köztársaságot írt.


Unaccompanied minor szolgáltatásnak hívják amikor kísérőt kapsz. 14 évesen már jó pár légitársaságnál lehetséges hogy egyedül repüljél, a BA-nál például 12 év a határ bár ott szólni kell a légitársaságnak előre ha 12-15 éves gyerek repül.


A Lufthansánál is 12-17 között lehet kísérőt kérni, alatta kötelező is.


Hogy ilyen szemét légitársaságokra is kitérjünk amit a magyarok annyira szeretnek, a Wizz Airnél természetesen kísérő szolgáltatás nincs (általában is a Wizz Airnél semmilyen szolgáltatás nincs), 14 évesnél idősebbek utazhatnak egyedül, ennyi.


Ryanairnél 16 évesnél fiatalabbak nem repülhetnek egyedül.


Én nem engednék egy 14 éven aluli gyereket egyedül repülni de hát mit tudom én. Én magam 16 éves voltam amikor egyedül repültem először de az még egy nagyon más világ volt. Most ugye már nem kísérheted el a gyerekedet a kapuig -- cserébe viszont van mobiltelefon.

2016. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!