Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha egy cipzáras neszesszerbe...

Ha egy cipzáras neszesszerbe rakom a folyadéknak minősülő dolgaimat a kézipoggyászban, azt úgy felengedik a repülőre?

Figyelt kérdés
Vagy ha egy sima zacskóba teszem ezeket, amit bekötök csomóra, az úgy oké?

2016. júl. 3. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet cirka 200 forintert mullerben, dmben kapni direkt repulos zacskokat (strapabirobban es konnyen nyitodo, zarodo). Nesszeszer biztos nem oke, sima haztartasi zacsko meg konnyen kiszakak, es ha ok valami csoda folytan nem tudnak adni helyette masikat - inkabb legyel elore felkeszult, minthogy egy aprocska hiba miatt kelljen kidobnod a kukaba az osszes kozmetikumodat.
2016. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha szeretnéd, hogy kivágják a kukába a cuccaidat, akkor nyogodtan használhatod a cipzáros dolgot vagy a csomós megoldást. Ha nem akkor marad az átlátszó visszazárható zacskó.
2016. júl. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem szeretném, azért kérdeztem
2016. júl. 3. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Reptéren is árulnak megfelelő zacskót. Ajánlott beletenni. Igaz, láttam már repteret, ahol leszarták.
2016. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A folyadékokat tartalmazó akármire három szabály van: 1L (0.95L igazából mert egy quart de ebbe nem fog senki belekötni), műanyag (ez a szabály, nem én írtam), visszazárható. Tehát ha ilyen [link] például akkor az szabályos, az nincs előírva hogy zipzáras nem lehet például.


(1) clear, closed and re-sealable plastic bag with a capacity of no more than 1 litre (1 quart)

2016. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ági 22 ***** válasza:

Szerintem zacskót szerezz, vagy vegyél, mert az a szabályos.

Különben a "hanyatló nyugati" reptereken ilyen zacsikat ingyen kiraknak. Mi még itt nem tartunk.

2016. júl. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!