Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Külföldi reptéren is könnyű...

Külföldi reptéren is könnyű megtalálni a beszállókaput?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy onnantól hogy a monitoron megjelenik a kapu száma, lesz e elég időm a kapuhoz sétálni? Ettől az egy dologtól félek nehogy emiatt gond legyen
2016. júl. 23. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Világ legnagyobb repterén is gond nélkül megtaláltam időben a kapum. Csak akkor van gond ha átszállsz és nagyon kevés időd van.
2016. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A Heathrow-n azért sikerült már jót vágtáznom, hogy odaérjek időben, megtalálni nem nehéz, jól ki van táblázva mindenhol, tényleg csak azon múlik, mennyi időd van az átszállásra.
2016. júl. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mindenhol nagyon szépen ki van táblázva :) Ha itthon megtaláltad, külföldön is menni fog. Csak szánj rá elég időt, ne kelljen rohanni!
2016. júl. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de hagyj eleg idot az atszallasra es ne az utolso pillanatban keresgesd a kaput. Nagyobb reptereken altalaban ki is irjak mennyi ido kell az adott ponttol, hogy odaerj. Ezt vedd komolyan, en majdnem lekestem igy a gepem Johannesburgban, futottam egy jo kis maratont... 15 perc tavolsagra volt a beszallokapu es a biztonsagi ellenorzes.
2016. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem kell átszállnom szerencsére! Remélem időben kiirják a kaput hogy ne kelljen rohanni
2016. júl. 24. 12:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Megtalálni könnyű, inkább idő függvénye. Nekem Frankfurtban majdnem egy óráig tartott az átszállás, leszállástól a beszállókapuig, pedig folyamatosan mentem, de hatalmas a reptér.
2016. júl. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nálam A Koppenhágai reptér az érintett. Az azért térkép alapján jóval kisebbnek tűnik, mint a Frankfurti
2016. júl. 24. 19:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Én Münchenben szálltam át és szerintem oylan 20 perc volt mire megtaláltam a kaput. Ki van folyamatosan táblázva de mozgólépcsőn mentem fel, liftezni is kellett és vmi metrókocsi is vitt mire odaértem.
2016. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekünk Dániában a Ryanair járatát késve írták ki (hivatalosan éppen elég időt hagyva).

Távolabb voltunk, és lekéstük, ugyanis a tömegben nehéz volt kerülgetni embereket, meg szaladni... :/

2016. aug. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!